Przegląd głównych wydarzeń: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 397: | Linia 397: | ||
|Element zestawu Sów Śnieżnych | |Element zestawu Sów Śnieżnych | ||
|Zwiększa Populację, Kulturę, Zasoby (lub Magiczne Towary, lub Manę, lub Ziarna) i bonus zestawu (w połączeniu z innymi budynkami z tego zestawu). | |Zwiększa Populację, Kulturę, Zasoby (lub Magiczne Towary, lub Manę, lub Ziarna) i bonus zestawu (w połączeniu z innymi budynkami z tego zestawu). | ||
|} | |||
{| style="text-align: center" class="mw-collapsible mw-collapsed" | |||
!colspan="11"|Karnawał | |||
|- | |||
|Budynek | |||
|colspan="1"|Rozmiar | |||
|colspan="1"|Opis | |||
|colspan="1"|Korzyści | |||
|- | |||
|[[File:Evt_Car_XIX_Tavern.png|80px|Tawerna Błaznów]] | |||
|4x4 | |||
|Jeden z elementów [[Zestaw_budynków|'''Zestawu karnawałowego''']] | |||
|Dostarcza Kulturę, Eliksiry oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi [[Zestaw_budynków|'''budynkami z zestawu''']] | |||
|- | |||
|[[File:Evt_Car_XIX_Band.png|80px|Orkiestra Dęta]] | |||
|4x2 | |||
|Jeden z elementów [[Zestaw_budynków|'''Zestawu karnawałowego''']] | |||
|Dostarcza Kulturę, Zasoby lub Magiczne towary albo Manę bądź Boskie Ziarna oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi [[Zestaw_budynków|'''budynkami z zestawu''']] | |||
|- | |||
|[[File:Evt_Car_XIX_Fountain.png|80px|Fontanna Hulaków]] | |||
|3x3 | |||
|Jeden z elementów [[Zestaw_budynków|'''Zestawu karnawałowego''']] | |||
|Dostarcza Kulturę, Zasoby lub Magiczne towary albo Manę oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi [[Zestaw_budynków|'''budynkami z zestawu''']] | |||
|- | |||
|[[File:Evt_Car_XIX_Banquet.png|80px|Bankiet]] | |||
|5x3 | |||
|Jeden z elementów [[Zestaw_budynków|'''Zestawu karnawałowego''']] | |||
|Dostarcza Kulturę, Zasoby oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi [[Zestaw_budynków|'''budynkami z zestawu''']] | |||
|- | |||
|[[File:Evt_Car_XIX_Fireworks.png|80px|Świąteczne Fajerwerki]] | |||
|2x3 | |||
|Jeden z elementów [[Zestaw_budynków|'''Zestawu karnawałowego''']] | |||
|Dostarcza Kulturę, Monety oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi [[Zestaw_budynków|'''budynkami z zestawu''']] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 19:28, 15 lut 2019
Główne wydarzenia
Każdego roku, odbywa się w Elvenarze kilka specjalnych wydarzeń. Tutaj znajdziesz przegląd tych wydarzeń. Kliknij na nagłówek, aby wyświetlić opis.
Letnie Przesilenie
Zadymka
Odrodzenie Feniksa
Przemarsz Stad
Wzrost Eldrasilów
Trzech Lodowych Gigantów
Kult Feniksa
Elven'er
Święto Plonów
Zimowa Magia
Karnawał
Nagrody
Tutaj możesz zobaczyć niektóre budynki, które można zdobyć jako nagrody w tych wydarzeniach. Jak również nagrody główne, które mogą się pojawić do wygrania przy innych okazjach w przyszłości.
Pamiętaj: Wartości wszystkich bonusów zależą od rozdziału, w którym się znajdujesz w momencie dodania budynku do Inwentarza. |
Przykładowe budynki
Oto niektóre z nagród, które pojawiały się w przeszłości i mogą jeszcze powrócić. Aby zobaczyć większy obraz, kliknij na zdjęcie budynku.
Wskazówka: Wszystkie budynki, które dostarczają Kultury i mają rozmiar 2x2 lub większy, mogą otrzymywać Pomoc Sąsiedzką, aby podwoić swoją Kulturę na 8 godzin. |
Pamiętaj: Wszystkie budynki, które dają zasoby, monety, towary lub orków potrzebują połączenia drogą z Ratuszem. |
Budynki tymczasowe
Niektóre wydarzenia mogą nas nagrodzić budynkami o wielkiej mocy, ale moc ta wygaśnie po jakimś czasie. Ten typ nagród nazywamy budynkami tymczasowymi. Gdy bonus specjalny wygaśnie, budynek pozostanie w mieście, ale oferując już mniejsze korzyści.
Nagrody główne
Te budynki były oferowane jako nagrody główne w przeszłości, ale niektóre z nich mogą powrócić przy innych okazjach, np. w Przygodach Bractw. Aby zobaczyć większy obraz, kliknij na zdjęcie budynku.
Elven'er | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Budynek | Rozmiar | Opis | Korzyści | |||||||
2x2 | Element zestawu Elven'er | Zwiększa Populację, Kulturę, Monety i bonus zestawu (w połączeniu z innymi budynkami z tego zestawu). | ||||||||
3x1 | Element zestawu Elven'er | Zwiększa Kulturę, Towary (lub Manę) i bonus zestawu (w połączeniu z innymi budynkami z tego zestawu). | ||||||||
3x4 | Element zestawu Elven'er | Zwiększa Populację, Kulturę, Ziarna i bonus zestawu (w połączeniu z innymi budynkami z tego zestawu). |
Święto Plonów | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Budynek | Rozmiar | Opis | Korzyści | |||||||
3x3 | Element zestawu nr 1 Święta Plonów | Zwiększa Kulturę, Populację, Podstawowe Towary i bonus zestawu (w połączeniu z innymi budynkami z tego zestawu). | ||||||||
5x3 | Element zestawu nr 2 Święta Plonów | Zwiększa Kulturę, Populację, Towary Rzemieślnicze i bonus zestawu (w połączeniu z innymi budynkami z tego zestawu). | ||||||||
4x4 | Element zestawu nr 2 Święta Plonów | Zwiększa Kulturę, Populację, Magiczne Towary i bonus zestawu (w połączeniu z innymi budynkami z tego zestawu). |
Karnawał | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Budynek | Rozmiar | Opis | Korzyści | |||||||
4x4 | Jeden z elementów Zestawu karnawałowego | Dostarcza Kulturę, Eliksiry oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi budynkami z zestawu | ||||||||
4x2 | Jeden z elementów Zestawu karnawałowego | Dostarcza Kulturę, Zasoby lub Magiczne towary albo Manę bądź Boskie Ziarna oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi budynkami z zestawu | ||||||||
3x3 | Jeden z elementów Zestawu karnawałowego | Dostarcza Kulturę, Zasoby lub Magiczne towary albo Manę oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi budynkami z zestawu | ||||||||
5x3 | Jeden z elementów Zestawu karnawałowego | Dostarcza Kulturę, Zasoby oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi budynkami z zestawu | ||||||||
2x3 | Jeden z elementów Zestawu karnawałowego | Dostarcza Kulturę, Monety oraz bonus zestawu w połączeniu z innymi budynkami z zestawu |
Zestawy budynków
Zestaw budynków składa się z pewnej liczby budynków eventowych. Każdy unikalny budynek zestawowy może należeć tylko do jednego zestawu. Zbuduj je obok siebie aby odblokować ich prawdziwą moc! Im więcej unikalnych budynków postawisz obok siebie, tym wyższe będą bonusy!
Kliknij na wybrany obraz budynku, by zobaczyć powiększenie.
Zestaw Trzech Lodowych Gigantów | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Budynek | Rozmiar | Korzyści | Bonus zestawu | |||||||
5x4 | ----- ----- | |||||||||
2x4 | lub | ----- ----- | ||||||||
4x3 | ----- ----- | |||||||||
2x3 | lub | ----- ----- |
Zestaw Kultu Feniksa | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Budynek | Rozmiar | Korzyści | Bonus zestawu | |||||||
2x3 | ----- ----- ----- | |||||||||
3x5 | ----- ----- ---- | |||||||||
5x3 | ----- ----- ---- | |||||||||
2x3 | ----- ----- ---- | |||||||||
2x2 | ----- ----- ---- |