Tereny Treningowe: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 144: | Linia 144: | ||
|129 | |129 | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Advanced Training Grounds in Sorcerersstyle in Chapter 10]] | |||
|3x6 | |||
|134 | |||
|419 | |||
|16h 50m | |||
|2.300.000 | |||
|122.000 | |||
|146 | |||
|- | |||
|14 | |||
|3x6 | |||
|154 | |||
|482 | |||
|17h 52m | |||
|2.600.000 | |||
|137.000 | |||
|164 | |||
|- | |||
|15 | |||
|3x6 | |||
|177 | |||
|554 | |||
|18h 53m | |||
|2.900.000 | |||
|152.000 | |||
|184 | |||
|- | |||
|16 | |||
|3x6 | |||
|204 | |||
|638 | |||
|19h 54m | |||
|3.200.000 | |||
|168.000 | |||
|200 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 17:33, 10 kwi 2017
|
Tereny Treningowe
Przeznaczenie
Tereny Treningowe są budynkiem wojskowym, który można zbudować wchodząc do Menu Budynki i wybierając zakładkę Wojsko. W tym budynku można rekrutować kilka jednostek, które nie są dostępne w Koszarach ani Obozie Najemników
Obecnie dostępne jednostki to: Cerberus, Driada, Banshee, Wojownik Orków, Strateg Orków
Budynek jest dostępny zarówno dla Elfów i Ludzi, także jednostki są dostępne dla obu ras. Pomimo tego, że jednostki mogą być szkolone tylko w odpowiednich dla nich budynkach, budynki mają wspólną kolejkę szkoleniową, posiadającą maksymalnie do pięciu miejsc szkoleniowych.
Wymagania
Technologię pozwalającą zbudować ten budynek można zbadać dość wcześnie, już w drugim rozdziale, wraz z pierwszą jednostką, którą można szkolić: Cerberusem. Później dostępne będą: Driada, Banshee, Wojownik Orków, Strateg Orków.
Rozbudowa
Każde podniesienie poziomu dość znacznie redukuje czas rekrutacji.
Przegląd Terenów Treningowych
Tereny Treningowe
Poziomy budynku
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | ||
---|---|---|---|---|---|
Poziom 5 | Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | ||
Poziom 9 | Poziom 10 | Poziom 11 | Poziom 12 | ||
Kliknij na każdy poziom budynku aby zobaczyć powiększony obraz. |