Tereny Treningowe: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 215: | Linia 215: | ||
|230.000 | |230.000 | ||
|300 | |300 | ||
|- | |||
|21 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane tereny treningowe z rozdziału 14]] | |||
|4x6 | |||
|410 | |||
|1.282 | |||
|25h | |||
|6.600.000 | |||
|240.000 | |||
|320 | |||
|- | |||
|22 | |||
|4x6 | |||
|472 | |||
|1.475 | |||
|26h | |||
|4.900.000 | |||
|260.000 | |||
|350 | |||
|- | |||
|23 | |||
|4x6 | |||
|542 | |||
|1.696 | |||
|27h | |||
|5.200.000 | |||
|270.000 | |||
|360 | |||
|- | |||
|24 | |||
|4x6 | |||
|624 | |||
|1.950 | |||
|28h | |||
|5.500.000 | |||
|290.000 | |||
|370 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:53, 8 lut 2019
|
Tereny Treningowe
Przeznaczenie
Tereny Treningowe są budynkiem wojskowym, który można zbudować wchodząc do Menu Budynki i wybierając zakładkę Wojsko. W tym budynku można rekrutować kilka jednostek, które nie są dostępne w Koszarach ani Obozie Najemników
Obecnie dostępne jednostki to: Cerberus, Driada, Banshee, Wojownik Orków, Strateg Orków
Budynek jest dostępny zarówno dla Elfów i Ludzi, także jednostki są dostępne dla obu ras. Pomimo tego, że jednostki mogą być szkolone tylko w odpowiednich dla nich budynkach, budynki mają wspólną kolejkę szkoleniową, posiadającą maksymalnie do pięciu miejsc szkoleniowych.
Wymagania
Technologię pozwalającą zbudować ten budynek można zbadać dość wcześnie, już w drugim rozdziale, wraz z pierwszą jednostką, którą można szkolić: Cerberusem. Później dostępne będą: Driada, Banshee, Wojownik Orków, Strateg Orków.
Rozbudowa
Każde podniesienie poziomu dość znacznie redukuje czas rekrutacji.
Przegląd Terenów Treningowych
Tereny Treningowe
Poziomy budynku
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | ||
---|---|---|---|---|---|
Poziom 5 | Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | ||
Poziom 9 | Poziom 10 | Poziom 11 | Poziom 12 | ||
Poziom 13 | Poziom 14 | Poziom 15 | Poziom 16 | ||
Poziom 17 | Poziom 18 | Poziom 19 | Poziom 20 | ||
Kliknij na każdy poziom budynku aby zobaczyć powiększony obraz. |