Tereny Treningowe: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 179: | Linia 179: | ||
|168.000 | |168.000 | ||
|200 | |200 | ||
|- | |||
|17 [[File:Ch12.png|For this level on you will need to research the Advanced Training Grounds in the Elementals Style in Chapter 12]] | |||
|5x4 | |||
|234 | |||
|733 | |||
|20h 55m | |||
|3.400.000 | |||
|183.000 | |||
|230 | |||
|- | |||
|18 | |||
|5x4 | |||
|270 | |||
|843 | |||
|21h 57m | |||
|3.700.000 | |||
|198.000 | |||
|250 | |||
|- | |||
|19 | |||
|5x4 | |||
|310 | |||
|970 | |||
|22h 58m | |||
|4.000.000 | |||
|210.000 | |||
|270 | |||
|- | |||
|20 | |||
|5x4 | |||
|357 | |||
|1.115 | |||
|23h 59m | |||
|4.300.000 | |||
|230.000 | |||
|300 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 20:40, 7 lut 2018
|
Tereny Treningowe
Przeznaczenie
Tereny Treningowe są budynkiem wojskowym, który można zbudować wchodząc do Menu Budynki i wybierając zakładkę Wojsko. W tym budynku można rekrutować kilka jednostek, które nie są dostępne w Koszarach ani Obozie Najemników
Obecnie dostępne jednostki to: Cerberus, Driada, Banshee, Wojownik Orków, Strateg Orków
Budynek jest dostępny zarówno dla Elfów i Ludzi, także jednostki są dostępne dla obu ras. Pomimo tego, że jednostki mogą być szkolone tylko w odpowiednich dla nich budynkach, budynki mają wspólną kolejkę szkoleniową, posiadającą maksymalnie do pięciu miejsc szkoleniowych.
Wymagania
Technologię pozwalającą zbudować ten budynek można zbadać dość wcześnie, już w drugim rozdziale, wraz z pierwszą jednostką, którą można szkolić: Cerberusem. Później dostępne będą: Driada, Banshee, Wojownik Orków, Strateg Orków.
Rozbudowa
Każde podniesienie poziomu dość znacznie redukuje czas rekrutacji.
Przegląd Terenów Treningowych
Tereny Treningowe
Poziomy budynku
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | ||
---|---|---|---|---|---|
Poziom 5 | Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | ||
Poziom 9 | Poziom 10 | Poziom 11 | Poziom 12 | ||
Poziom 13 | Poziom 14 | Poziom 15 | Poziom 16 | ||
Kliknij na każdy poziom budynku aby zobaczyć powiększony obraz. |