Obóz Najemników: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 29: | Linia 29: | ||
=== Przegląd Obozu Najemników === | === Przegląd Obozu Najemników === | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Informacje | ||
|- | |- | ||
|Poziom | |Poziom | ||
|colspan="4"|Wymagania | |colspan="4"|Wymagania | ||
|colspan=" | |colspan="3"|Koszty | ||
|colspan="1"|Korzyści | |colspan="1"|Korzyści | ||
|- | |- | ||
Linia 43: | Linia 43: | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]] | |[[File:coin_small.png|Monety]] | ||
|[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|[[File:goods_small.png|Dodatkowe Towary]] | |||
|[[File:time_small.png|Czas szkolenia]] | |[[File:time_small.png|Czas szkolenia]] | ||
|- | |- | ||
Linia 52: | Linia 53: | ||
|700 K | |700 K | ||
|68 K | |68 K | ||
| | |||
|59 | |59 | ||
|- | |- | ||
Linia 61: | Linia 63: | ||
|870 K | |870 K | ||
|85 K | |85 K | ||
| | |||
|71 | |71 | ||
|- | |- | ||
Linia 70: | Linia 73: | ||
|1050 K | |1050 K | ||
|103 K | |103 K | ||
| | |||
|84 | |84 | ||
|- | |- | ||
Linia 79: | Linia 83: | ||
|1230 K | |1230 K | ||
|120 K | |120 K | ||
| | |||
|98 | |98 | ||
|- | |- | ||
Linia 88: | Linia 93: | ||
|1400 K | |1400 K | ||
|137 K | |137 K | ||
| | |||
|113 | |113 | ||
|- | |- | ||
Linia 97: | Linia 103: | ||
|1580 K | |1580 K | ||
|154 K | |154 K | ||
| | |||
|129 | |129 | ||
|- | |- | ||
Linia 106: | Linia 113: | ||
|1760 K | |1760 K | ||
|172 K | |172 K | ||
| | |||
|146 | |146 | ||
|- | |- | ||
Linia 115: | Linia 123: | ||
|1940 K | |1940 K | ||
|189 K | |189 K | ||
| | |||
|164 | |164 | ||
|- | |- | ||
Linia 124: | Linia 133: | ||
|2100 K | |2100 K | ||
|210 K | |210 K | ||
| | |||
|184 | |184 | ||
|- | |- | ||
Linia 133: | Linia 143: | ||
|2300 K | |2300 K | ||
|220 K | |220 K | ||
| | |||
|200 | |200 | ||
|- | |- | ||
Linia 142: | Linia 153: | ||
|2500 K | |2500 K | ||
|240 K | |240 K | ||
| | |||
|230 | |230 | ||
|- | |- | ||
Linia 151: | Linia 163: | ||
|2600 K | |2600 K | ||
|260 K | |260 K | ||
| | |||
|250 | |250 | ||
|- | |- | ||
Linia 160: | Linia 173: | ||
|2800 K | |2800 K | ||
|280 K | |280 K | ||
| | |||
|270 | |270 | ||
|- | |- | ||
Linia 169: | Linia 183: | ||
|3000 K | |3000 K | ||
|290 K | |290 K | ||
| | |||
|300 | |300 | ||
|- | |- | ||
Linia 178: | Linia 193: | ||
|3200 K | |3200 K | ||
|310 K | |310 K | ||
| | |||
|320 | |320 | ||
|- | |- | ||
Linia 187: | Linia 203: | ||
|3300 K | |3300 K | ||
|330 K | |330 K | ||
| | |||
|350 | |350 | ||
|- | |||
|17 [[File:Ch15.png|25px|Badanie znajduje się w rozdziale Elvenarów]] | |||
|5x5 | |||
|821 | |||
|2394 | |||
|42h | |||
|30 000 K | |||
|1800 K | |||
|50K[[File:Gr9_sillysoap.png|25px|Nierozsądne Mydło]] <br> 30K[[File:Orcs.png|20px|Orki]] | |||
|385 | |||
|- | |||
|18 | |||
|5x5 | |||
|942 | |||
|2875 | |||
|45h | |||
|32 000 K | |||
|2000 K | |||
|57.5K[[File:Gr9_sillysoap.png|25px|Nierozsądne Mydło]] <br> 65K [[File:Orcs.png|20px|Orki]] | |||
|405 | |||
|- | |||
|19 | |||
|5x5 | |||
|1081 | |||
|3454 | |||
|45h | |||
|35 000 K | |||
|2300 K | |||
|65K[[File:Gr9_sillysoap.png|25px|Nierozsądne Mydło]] <br> 70K [[File:Orcs.png|20px|Orki]] | |||
|425 | |||
|- | |||
|20 | |||
|5x5 | |||
|1240 | |||
|4149 | |||
|51h | |||
|37 000 K | |||
|2500 K | |||
|65K[[File:Gr9_sillysoap.png|25px|Silly Soap]] <br> 80K [[File:Orcs.png|20px|Orcs]] | |||
|450 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 11:17, 18 paź 2019
|
Obóz najemników
Przeznaczenie
Budynek ten pozwala trenować nowe, specjalne jednostki, które można odblokować po przywróceniu Wróżek do życia w rozdziale VII. Rozbudowa budynku skraca czas szkolenia nowych jednostek.
W Obozie Najemników można produkować pięć rodzajów jednostek: Kwitnącego Maga, Pszczelego Jeźdźca, Zwiadowcę, Valloryjskiego Strażnika i Żabę Leniwą. Jednostki te przybyły do Twojego miasta wraz niektórymi rasami gościnnymi. Ten budynek dzieli kolejkę szkoleniową z Koszarami i Terenami Treningowymi.
Wymagania
Można zbudować Obóz Najemników po odblokowaniu go w drzewku Badań, o ile ma się odpowiednie surowce. Wymaga połączenia drogą z Ratuszem, może zostać sprzedany, wybudowany od nowa oraz rozbudowany.
Rozbudowa
Każda rozbudowa Obozu Najemników skróci czas treningu.
Trening
Szkolenie jednostek będzie wymagało Zasobów i czasu. Im więcej jednostek będzie szkolonych w tym samym czasie, tym więcej zasobów będzie potrzebnych do rozpoczęcia treningu i tym dłużej będzie trwało szkolenie. Oczywiście, zawsze można ukończyć szkolenie szybciej, płacąc Diamentami.
Tak samo jak w Koszarach, ilość jednostek, które można szkolić, zależy od ilości posiadanych Zbrojowni i od wagi pojedynczej jednostki. Wielkość oddziałów używanych w walkach wzrasta również zgodnie z badaniem "Powiększenie Oddziału", które można znaleźć w drzewku Badań.
Przegląd Obozu Najemników
Poziomy budynku
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | ||
---|---|---|---|---|---|
Poziom 5 | Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | ||
Poziom 9 | Poziom 10 | Poziom 11 | Poziom 12 | ||
Poziom 13 | Poziom 14 | Poziom 15 | Poziom 16 | ||
Kliknij na miniaturę budynku, by zobaczyć go w powiększeniu. |