Zbrojownia: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 423: | Linia 423: | ||
|10h 15m | |10h 15m | ||
|3900K<br>1000K<br>70K | |3900K<br>1000K<br>70K | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Sg2+1.png|25px|Żywe towary | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Sg2+1.png|25px|Żywe towary wyrafinowane]] | ||
|530 | |530 | ||
|2500 | |2500 | ||
Linia 433: | Linia 433: | ||
|10h 55m | |10h 55m | ||
|4200K<br>1080K<br>80K | |4200K<br>1080K<br>80K | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Sg2+2.png|25px|Żywe towary | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Sg2+2.png|25px|Żywe towary wyrafinowane]] | ||
|560 | |560 | ||
|2800 | |2800 | ||
|- | |||
|40 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Oryginalne Zbrojownie z rozdziału 18]] | |||
|5x5 | |||
|504 | |||
|1246 | |||
|11h 35m | |||
|4800K<br>1250K<br>80K | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Boskie ziarna]] | |||
|660 | |||
|3100 | |||
|- | |||
|41 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Zbrojownie z rozdziału 19]] | |||
|5x5 | |||
|3273 | |||
|3445 | |||
|12h 55m | |||
|6300K<br>1630K<br>90K | |||
|[[File:coin_small.png|Money]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Ziarna]] | |||
|830 | |||
|4000 | |||
|- | |||
|42 [[File:Ch20.png|Na ten poziom musisz zbadać Oryginalne Zbrojownie z rozdziału 20]] | |||
|5x6 | |||
|5845 | |||
|13382 | |||
|14h 15m | |||
|8200K<br>2100K<br>100K | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Ziarna]] | |||
|1040 | |||
|5200 | |||
|- | |||
|43 [[File:Ch21.png|Na ten poziom musisz zbadać Oryginalne Zbrojownie z rozdziału 21]] | |||
|5x6 | |||
|2300 | |||
|9000 | |||
|15h 35m | |||
|21000K<br>4200K<br>125K<br>125K | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Ziarna]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unuryt]] | |||
|1200 | |||
|6500 | |||
|} | |} | ||
Linia 834: | Linia 874: | ||
|10h 15m | |10h 15m | ||
|3900K<br>1000K<br>70K | |3900K<br>1000K<br>70K | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Sg2+1.png|25px|Żywe towary | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Sg2+1.png|25px|Żywe towary wyrafinowane]] | ||
|530 | |530 | ||
|2500 | |2500 | ||
Linia 844: | Linia 884: | ||
|10h 55m | |10h 55m | ||
|4200K<br>1080K<br>80K | |4200K<br>1080K<br>80K | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Sg2+2.png|25px|Żywe towary | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Sg2+2.png|25px|Żywe towary wyrafinowane]] | ||
|560 | |560 | ||
|2800 | |2800 | ||
|- | |||
|40 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Oryginalne Zbrojownie z rozdziału 18]] | |||
|5x5 | |||
|504 | |||
|1246 | |||
|11h 35m | |||
|4800K<br>1250K<br>80K | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Boskie ziarna]] | |||
|660 | |||
|3100 | |||
|- | |||
|41 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Zbrojownie z rozdziału 19]] | |||
|5x5 | |||
|3273 | |||
|3445 | |||
|12h 55m | |||
|6300K<br>1630K<br>90K | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Ziarna]] | |||
|830 | |||
|4000 | |||
|- | |||
|42 [[File:Ch20.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Zbrojownie z rozdziału 20]] | |||
|5x6 | |||
|5845 | |||
|13382 | |||
|14h 15m | |||
|8200K<br>2100K<br>100K | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Ziarna]] | |||
|1040 | |||
|5200 | |||
|- | |||
|43 [[File:Ch21.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Zbrojownie z rozdziału 21]] | |||
|5x6 | |||
|2300 | |||
|9000 | |||
|15h 35m | |||
|21000K<br>4200K<br>125K<br>125K | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Seed_icon.png|25px|Ziarna]]<br>[[File:Unurium.png|25px|Unuryt]] | |||
|1200 | |||
|6500 | |||
|} | |} | ||
Linia 940: | Linia 1020: | ||
!Poziom 38 | !Poziom 38 | ||
!Poziom 39 | !Poziom 39 | ||
! | !Poziom 40 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Armory_7x4_T2_36.png|120px]] | |[[File:Armory_7x4_T2_36.png|120px]] | ||
Linia 946: | Linia 1026: | ||
|[[File:O_Elves_Armory_38.png|120px]] | |[[File:O_Elves_Armory_38.png|120px]] | ||
|[[File:O_Humans_Armory_39.png|120px]] | |[[File:O_Humans_Armory_39.png|120px]] | ||
|[[File:O_Elves_Armory_40_cropped.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 41 | |||
!Poziom 42 | |||
!Poziom 43 | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:O_Elves_Armory_41_0016.png|120px]] | |||
|[[File:CS2_Armory_42_5x6_0000.png|120px]] | |||
|[[File:O_Elves_Armory_43_0004.png|120px]] | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Linia 1042: | Linia 1134: | ||
!Poziom 38 | !Poziom 38 | ||
!Poziom 39 | !Poziom 39 | ||
! | !Poziom 40 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Armory_7x4_T2_36.png|120px]] | |[[File:Armory_7x4_T2_36.png|120px]] | ||
Linia 1048: | Linia 1140: | ||
|[[File:O_Elves_Armory_38.png|120px]] | |[[File:O_Elves_Armory_38.png|120px]] | ||
|[[File:O_Humans_Armory_39.png|120px]] | |[[File:O_Humans_Armory_39.png|120px]] | ||
|[[File:O_Elves_Armory_40_cropped.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 41 | |||
!Level 42 | |||
!Level 43 | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:O_Elves_Armory_41_0016.png|120px]] | |||
|[[File:CS2_Armory_42_5x6_0000.png|120px]] | |||
|[[File:O_Elves_Armory_43_0004.png|120px]] | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, by zobaczyć go w powiększeniu. | |colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, by zobaczyć go w powiększeniu. | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 16:54, 10 sie 2023
|
Zbrojownia
Przeznaczenie
Zbrojownia to budynek wojskowy, który możesz znaleźć w Menu Budynków w zakładce "Wojsko".
Głównym zadaniem tego budynku jest zwiększenie rozmiaru grupy szkoleniowej w Koszarach. Im więcej zbrojowni posiadasz, tym więcej jednostek możesz trenować jednocześnie w ramach jednej grupy szkoleniowej. To znaczy, że musisz rzadziej zlecać kolejkę rekrutacji i możesz wyprodukować więcej jednostek np. w ciągu nocy.
Wymagania
Tak długo, jak posiadasz odpowiednią ilość surowców, możesz wybudować swoją pierwszą zbrojownię, po odblokowaniu odpowiedniej technologii w drzewku Badań. Zbrojownia wymaga połączenia drogą z Ratuszem, może być sprzedana, ponownie wybudowana oraz rozbudowana.
Produkcja Orków
Gdy Orki przybędą do Twojego miasta, otrzymasz możliwość hodowania ich w Zbrojowniach po odblokowaniu odpowiedniej technologii. Te Orki będą mogły się u Ciebie rozmnażać, nawet gdy gościnna rasa opuści Twoje miasto. Orki są wymagane do działań w Punkcie zbiórki. Są również pomocne w dostarczaniu towarów do odległych prowincji.
Rozbudowa
Każda nowa zbrojownia i każda rozbudowa już istniejącej spowoduje zwiększenie się rozmiaru grupy szkoleniowej w Koszarach.