Zbrojownia: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 276: | Linia 276: | ||
|160 | |160 | ||
|360 | |360 | ||
|- | |||
|24 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Sorcerers Style Armory(Breeding Grounds) in chapter 10]] | |||
|6X4 | |||
|79 | |||
|200 | |||
|7h 21m | |||
|480.000 | |||
|123.000 | |||
|170 | |||
|400 | |||
|- | |||
|25 | |||
|6X4 | |||
|151 | |||
|352 | |||
|7h 32m | |||
|510.000 | |||
|131.000 | |||
|185 | |||
|440 | |||
|- | |||
|26 | |||
|6X4 | |||
|159 | |||
|394 | |||
|7h 42m | |||
|540.000 | |||
|140.000 | |||
|200 | |||
|480 | |||
|- | |||
|27 | |||
|6X4 | |||
|177 | |||
|428 | |||
|7h 52m | |||
|580.000 | |||
|150.000 | |||
|215 | |||
|530 | |||
|} | |} | ||
Linia 527: | Linia 567: | ||
|160 | |160 | ||
|360 | |360 | ||
|- | |||
|24 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Sorcerers Style Armory(Breeding Grounds) in chapter 10]] | |||
|6X4 | |||
|79 | |||
|200 | |||
|7h 21m | |||
|480.000 | |||
|123.000 | |||
|170 | |||
|400 | |||
|- | |||
|25 | |||
|6X4 | |||
|151 | |||
|352 | |||
|7h 32m | |||
|510.000 | |||
|131.000 | |||
|185 | |||
|440 | |||
|- | |||
|26 | |||
|6X4 | |||
|159 | |||
|394 | |||
|7h 42m | |||
|540.000 | |||
|140.000 | |||
|200 | |||
|480 | |||
|- | |||
|27 | |||
|6X4 | |||
|177 | |||
|428 | |||
|7h 52m | |||
|580.000 | |||
|150.000 | |||
|215 | |||
|530 | |||
|} | |} | ||
Linia 583: | Linia 663: | ||
!Poziom 22 | !Poziom 22 | ||
!Poziom 23 | !Poziom 23 | ||
! | !Poziom 24 | ||
! | !Poziom 25 | ||
|- | |- | ||
|[[File:OG_Armory_L2.png|120px]] | |[[File:OG_Armory_L2.png|120px]] | ||
|[[File:OG_Armory_L3.png|120px]] | |[[File:OG_Armory_L3.png|120px]] | ||
|[[File:OG_Armory_L4.png|120px]] | |[[File:OG_Armory_L4.png|120px]] | ||
|[[File:SC_Armories_6x4_T1_0008.png|120px]] | |||
|[[File:SC_Armories_6x4_T2_0008.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 26 | |||
!Poziom 27 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:SC_Armories_6x4_T3_0015.png|120px]] | |||
|[[File:SC_Armories_6x4_T4_0016.png|120px]] | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 649: | Linia 741: | ||
!Poziom 22 | !Poziom 22 | ||
!Poziom 23 | !Poziom 23 | ||
! | !Poziom 24 | ||
! | !Poziom 25 | ||
|- | |- | ||
|[[File:OG_Armory_L2.png|120px]] | |[[File:OG_Armory_L2.png|120px]] | ||
|[[File:OG_Armory_L3.png|120px]] | |[[File:OG_Armory_L3.png|120px]] | ||
|[[File:OG_Armory_L4.png|120px]] | |[[File:OG_Armory_L4.png|120px]] | ||
|[[File:SC_Armories_6x4_T1_0008.png|120px]] | |||
|[[File:SC_Armories_6x4_T2_0008.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 26 | |||
!Poziom 27 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:SC_Armories_6x4_T3_0015.png|120px]] | |||
|[[File:SC_Armories_6x4_T4_0016.png|120px]] | |||
| | |||
| | | | ||
| | | |
Wersja z 18:23, 10 kwi 2017
|
Zbrojownia
Przeznaczenie
Zbrojownia to budynek wojskowy, który możesz znaleźć w Menu Budynków w zakładce "Wojsko".
Głównym zadaniem tego budynku jest zwiększenie rozmiaru grupy rekrutacyjnej w koszarach. Im więcej zbrojowni posiadasz, tym więcej jednostek możesz trenować jednocześnie w ramach grupy rekrutacyjnej. To znaczy, że musisz rzadziej zlecać kolejkę rekrutacji i możesz wyprodukować więcej jednostek np.: w ciągu nocy.
Wymagania
Tak długo jak posiadasz odpowiednią ilość surowców, możesz wybudować swoją pierwszą zbrojownię, po odblokowaniu jej technologii. Zbrojownia wymaga połączenia ulicami z Ratuszem, może być sprzedana, ponownie wybudowana i rozbudowana.
Produkcja Orków
Gdy Orki i Gobliny przybędą do Twojego miasta, otrzymasz możliwość hodowania ich w Zbrojowniach, po odblokowaniu odpowiedniej technologii. Te Orki będą mogły się u Ciebie rozmnażać nawet gdy gościnna rasa opuści Twoje miasto. Orki są wymagane do aktywności w Punkcie zbiórki. Są również pomocne w dostarczaniu towarów do odległych prowincji.
Rozbudowa
Każda nowa zbrojownia i każda rozbudowa już istniejącej zbrojowni powoduje, że zwiększa się rozmiar grupy rekrutacyjnej w koszarach.