Warsztat: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 57: | Linia 57: | ||
====Warsztaty Elfów==== | ====Warsztaty Elfów==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Informacje (od poziomu 1 do 45) | ||
|- | |- | ||
|Poziom | |Poziom | ||
|colspan="4"|Wymagania | |colspan="4"|Wymagania | ||
|colspan="2"|Koszty | |colspan="2"|Koszty | ||
|colspan=" | |colspan="2"|Korzyści | ||
|- | |- | ||
|[[File:Level small.png|Poziom]] | |[[File:Level small.png|Poziom]] | ||
Linia 71: | Linia 71: | ||
|Ilość | |Ilość | ||
|[[File:undifReso.png|30px|Wymagane surowce]] | |[[File:undifReso.png|30px|Wymagane surowce]] | ||
|Produkcja[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |colspan="2"|Produkcja[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
Linia 80: | Linia 80: | ||
|500 | |500 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]] | |[[File:coin_small.png|Monety]] | ||
|29/h | |colspan="2"|29/h | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
|3 700<br>94 | |3 700<br>94 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|53/h | |colspan="2"|53/h | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
Linia 98: | Linia 98: | ||
|13 000<br>330 | |13 000<br>330 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|74/h | |colspan="2"|74/h | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
Linia 107: | Linia 107: | ||
|29 000<br>700 | |29 000<br>700 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|94/h | |colspan="2"|94/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch2.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Warsztat]] | |5 [[File:Ch2.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Warsztat]] | ||
Linia 116: | Linia 116: | ||
|43 000<br>1 000 | |43 000<br>1 000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|169/h | |colspan="2"|169/h | ||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
Linia 125: | Linia 125: | ||
|63 000<br>1 500 | |63 000<br>1 500 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|196/h | |colspan="2"|196/h | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
Linia 134: | Linia 134: | ||
|84 000<br>1 900 | |84 000<br>1 900 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|223/h | |colspan="2"|223/h | ||
|- | |- | ||
|8 | |8 | ||
Linia 143: | Linia 143: | ||
|110 000<br>2 600 | |110 000<br>2 600 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|249/h | |colspan="2"|249/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch3.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Doskonały Warsztat]] | |9 [[File:Ch3.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Doskonały Warsztat]] | ||
Linia 152: | Linia 152: | ||
|140 000<br>3 200 | |140 000<br>3 200 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|547/h | |colspan="2"|547/h | ||
|- | |- | ||
|10 | |10 | ||
Linia 161: | Linia 161: | ||
|180 000<br>4 100 | |180 000<br>4 100 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|596/h | |colspan="2"|596/h | ||
|- | |- | ||
|11 | |11 | ||
Linia 170: | Linia 170: | ||
|220 000<br>4 900 | |220 000<br>4 900 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|644/h | |colspan="2"|644/h | ||
|- | |- | ||
|12 | |12 | ||
Linia 179: | Linia 179: | ||
|270 000<br>6 000 | |270 000<br>6 000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|691/h | |colspan="2"|691/h | ||
|- | |- | ||
|13 | |13 | ||
Linia 188: | Linia 188: | ||
|320 000<br>7 000 | |320 000<br>7 000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|738/h | |colspan="2"|738/h | ||
|- | |- | ||
|14 | |14 | ||
Linia 197: | Linia 197: | ||
|380 000<br>8 200 | |380 000<br>8 200 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|783/h | |colspan="2"|783/h | ||
|- | |- | ||
|15 | |15 | ||
Linia 206: | Linia 206: | ||
|440 000<br>9 600 | |440 000<br>9 600 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|828/h | |colspan="2"|828/h | ||
|- | |- | ||
|16 [[File:Ch6.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztat w stylu Krasnoludów]] | |16 [[File:Ch6.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztat w stylu Krasnoludów]] | ||
Linia 215: | Linia 215: | ||
|722 000<br>15 900 | |722 000<br>15 900 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|1 090/h | |colspan="2"|1.090/h | ||
|- | |- | ||
|17 | |17 | ||
Linia 224: | Linia 224: | ||
|895 000<br>20 000 | |895 000<br>20 000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|1 160/h | |colspan="2"|1.160/h | ||
|- | |- | ||
|18 [[File:Ch7.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztat w stylu Wróżek]] | |18 [[File:Ch7.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztat w stylu Wróżek]] | ||
Linia 233: | Linia 233: | ||
|1 310 000<br>32 400 | |1 310 000<br>32 400 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|1 470/h | |colspan="2"|1.470/h | ||
|- | |- | ||
|19 | |19 | ||
Linia 242: | Linia 242: | ||
|1 390 000<br>34 600 | |1 390 000<br>34 600 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|1 550/h | |colspan="2"|1.550/h | ||
|- | |- | ||
|20 [[File:Ch8.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztat w stylu Orków]] | |20 [[File:Ch8.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztat w stylu Orków]] | ||
Linia 251: | Linia 251: | ||
|1 470 000<br>36 700<br>1680 | |1 470 000<br>36 700<br>1680 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|1 640/h | |colspan="2"|1.640/h | ||
|- | |- | ||
|21 | |21 | ||
Linia 260: | Linia 260: | ||
|1 560 000<br>38 800<br>1910 | |1 560 000<br>38 800<br>1910 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|1 740/h | |colspan="2"|1.740/h | ||
|- | |- | ||
|22 [[File:Ch9.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Leśnych Elfów]] | |22 [[File:Ch9.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Leśnych Elfów]] | ||
Linia 269: | Linia 269: | ||
|1 840 000<br>45 800<br>2200 | |1 840 000<br>45 800<br>2200 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|2 040/h | |colspan="2"|2.040/h | ||
|- | |- | ||
|23 | |23 | ||
Linia 278: | Linia 278: | ||
|1 950 000<br>48 400<br>2400 | |1 950 000<br>48 400<br>2400 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|2 160/h | |colspan="2"|2.160/h | ||
|- | |- | ||
|24 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Czarowników z rozdziału 10]] | |24 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Czarowników z rozdziału 10]] | ||
Linia 287: | Linia 287: | ||
|2 050 000<br>51 100<br>2 700 | |2 050 000<br>51 100<br>2 700 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|2 280/h | |colspan="2"|2.280/h | ||
|- | |- | ||
|25 | |25 | ||
Linia 296: | Linia 296: | ||
|2 160 000<br>53 900<br>3 000 | |2 160 000<br>53 900<br>3 000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|2 410/h | |colspan="2"|2.410/h | ||
|- | |- | ||
|26 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Przearanżowane Warsztaty z rozdziału 11]] | |26 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Przearanżowane Warsztaty z rozdziału 11]] | ||
Linia 305: | Linia 305: | ||
|2 400 000<br>59 700<br>3 300 | |2 400 000<br>59 700<br>3 300 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|2 680/h | |colspan="2"|2.680/h | ||
|- | |- | ||
|27 | |27 | ||
Linia 314: | Linia 314: | ||
|2 530 000<br>62 900<br>3 600 | |2 530 000<br>62 900<br>3 600 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|2 830/h | |colspan="2"|2.830/h | ||
|- | |- | ||
|28 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zmodernizowane Warsztaty z rozdziału 12]] | |28 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zmodernizowane Warsztaty z rozdziału 12]] | ||
Linia 323: | Linia 323: | ||
|2 660 000<br>66 300<br>4 000 | |2 660 000<br>66 300<br>4 000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|3 000/h | |colspan="2"|3.000/h | ||
|- | |- | ||
|29 | |29 | ||
Linia 332: | Linia 332: | ||
|2 800 000<br>69 800<br>4 400 | |2 800 000<br>69 800<br>4 400 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|3 170/h | |colspan="2"|3.170/h | ||
|- | |- | ||
|30 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | |30 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | ||
Linia 341: | Linia 341: | ||
|3 370 000<br>84 000<br>4 800 | |3 370 000<br>84 000<br>4 800 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|3 830/h | |colspan="2"|3.830/h | ||
|- | |- | ||
|31 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty 2 z rozdziału 13]] | |31 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty 2 z rozdziału 13]] | ||
Linia 350: | Linia 350: | ||
|3 550 000<br>88 300<br>5 200 | |3 550 000<br>88 300<br>5 200 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|4 050/h | |colspan="2"|4.050/h | ||
|- | |- | ||
|32 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | |32 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | ||
Linia 359: | Linia 359: | ||
|3 730 000<br>92 900<br>5700 | |3 730 000<br>92 900<br>5700 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|4 280/h | |colspan="2"|4.280/h | ||
|- | |- | ||
|33 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty 2 z rozdziału 14]] | |33 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty 2 z rozdziału 14]] | ||
Linia 368: | Linia 368: | ||
|3 920 000<br>97 700<br>6 200 | |3 920 000<br>97 700<br>6 200 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|4 530/h | |colspan="2"|4.530/h | ||
|- | |- | ||
|34 [[File:Ch15.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |34 [[File:Ch15.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | ||
Linia 377: | Linia 377: | ||
|6 250 000<br>15 750 | |6 250 000<br>15 750 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|12 000/h | |colspan="2"|12.000/h | ||
|- | |- | ||
|35 [[File:Ch15.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów 2 z rozdziału 15]] | |35 [[File:Ch15.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów 2 z rozdziału 15]] | ||
Linia 386: | Linia 386: | ||
|6 250 000<br>17 500 | |6 250 000<br>17 500 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|13 000/h | |colspan="2"|13.000/h | ||
|- | |- | ||
|36 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowane Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 16]] | |36 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowane Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 16]] | ||
Linia 395: | Linia 395: | ||
|3800K<br>9500<br>18000<br>18000<br>18000 | |3800K<br>9500<br>18000<br>18000<br>18000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]]<br>[[File:Good_elixir_small.png|Eliksiry]]<br>[[File:Good_magic_dust_small.png|Magiczny pył]]<br>[[File:Good_gems_small.png|Klejnoty]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]]<br>[[File:Good_elixir_small.png|Eliksiry]]<br>[[File:Good_magic_dust_small.png|Magiczny pył]]<br>[[File:Good_gems_small.png|Klejnoty]] | ||
|18 000/h | |colspan="2"|18.000/h | ||
|- | |- | ||
|37 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Ulepszone Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 16]] | |37 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Ulepszone Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 16]] | ||
Linia 404: | Linia 404: | ||
|4700K<br>12000<br>22000<br>22000<br>22000 | |4700K<br>12000<br>22000<br>22000<br>22000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]]<br>[[File:Good_elixir_small.png|Eliksiry]]<br>[[File:Good_magic_dust_small.png|Magiczny pył]]<br>[[File:Good_gems_small.png|Klejnoty]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]]<br>[[File:Good_elixir_small.png|Eliksiry]]<br>[[File:Good_magic_dust_small.png|Magiczny pył]]<br>[[File:Good_gems_small.png|Klejnoty]] | ||
|19 000/h | |colspan="2"|19.000/h | ||
|- | |- | ||
|38 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |38 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | ||
Linia 413: | Linia 413: | ||
|21300K<br>530K<br>27000 | |21300K<br>530K<br>27000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|22 400/h | |colspan="2"|22.400/h | ||
|- | |- | ||
|39 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Finałowe Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |39 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Finałowe Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | ||
Linia 422: | Linia 422: | ||
|22800K<br>564K<br>30000 | |22800K<br>564K<br>30000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|23 700/h | |colspan="2"|23.700/h | ||
|- | |- | ||
|40 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Oryginalne Warsztaty z rozdziału 18]] | |40 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Oryginalne Warsztaty z rozdziału 18]] | ||
Linia 431: | Linia 431: | ||
|25800K<br>641K<br>33.000 | |25800K<br>641K<br>33.000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|26.500/h | |colspan="2"|26.500/h | ||
|- | |- | ||
|41 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Ulepszone Oryginalne Warsztaty z rozdziału 18]] | |41 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Ulepszone Oryginalne Warsztaty z rozdziału 18]] | ||
Linia 440: | Linia 440: | ||
|29100K<br>728K<br>38000 | |29100K<br>728K<br>38000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
| | |colspan="2"|29.700/h | ||
|- | |- | ||
|42 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Warsztaty z rozdziału 19]] | |42 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Warsztaty z rozdziału 19]] | ||
Linia 449: | Linia 449: | ||
|32800K<br>818K<br>44000 | |32800K<br>818K<br>44000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|33.200/h | |colspan="2"|33.200/h | ||
|- | |- | ||
|43 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Optymalnie przygotowane Warsztaty z rozdziału 19]] | |43 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Optymalnie przygotowane Warsztaty z rozdziału 19]] | ||
Linia 458: | Linia 458: | ||
|36800K<br>919K<br>50000 | |36800K<br>919K<br>50000 | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | ||
|37.100/h | |colspan="2"|37.100/h | ||
|- | |||
|44 [[File:Ch20.png|Na ten poziom musisz zbadać Zainspirowany Warsztat z rozdziału 20]] | |||
|7x4 | |||
|2247 | |||
|364 | |||
|44h | |||
|90000K<br>5400K<br>56000 | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |||
|colspan="2"|38.700/h | |||
|- | |||
|45 [[File:Ch20.png|Na ten poziom musisz zbadać Zainspirowany Warsztat z rozdziału 20]] | |||
|7x4 | |||
|1000 | |||
|1300 | |||
|45h | |||
|100M<br>6000K<br>63000 | |||
|[[File:coin_small.png|Monety]]<br>[[File:supply_small.png|Zasoby]]<br>[[File:Orcs.png|24px|Orki]] | |||
|colspan="2"|43.300/h | |||
|- | |||
!colspan="11"|Workshop Information Elves (Level 46 and up) | |||
|- | |||
|Level | |||
|colspan="4"|Requirements | |||
|colspan="2"|Costs | |||
|colspan="2"|Benefits | |||
|- | |||
|[[File:Level small.png|Level]] | |||
|[[File:field_small.png|Size]] | |||
|[[File:Population small elves.png|Population]] | |||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Culture]] | |||
|[[File:time_small.png|Construction Time]] | |||
|Amount | |||
|[[File:undifReso.png|30px|Required Resources]] | |||
|[[File:Prosperity.png|Prosperity Provided]] | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]]<br>Production | |||
|- | |||
|rowspan="4"|46 [[File:Ch21.png|For this level on you will need to research the Prosperous Workshops in chapter 21]] | |||
|rowspan="4"|7x4 | |||
|rowspan="4"|2000 | |||
|rowspan="4"|1300 | |||
|rowspan="4"|46h | |||
|- | |||
|105M | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]] | |||
|rowspan="3"|58 | |||
|rowspan="3"|48.400/h | |||
|- | |||
|6300K | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]] | |||
|- | |||
|52000 | |||
|[[File:Orcs.png|24px|Orcs]] | |||
|- | |||
|rowspan="4"|47 [[File:Ch21.png|For this level on you will need to research the Most Prosperous Workshops in chapter 21]] | |||
|rowspan="4"|7x4 | |||
|rowspan="4"|1000 | |||
|rowspan="4"|1600 | |||
|rowspan="4"|47h | |||
|- | |||
|110M | |||
|[[File:coin_small.png|Coins]] | |||
|rowspan="3"|2 | |||
|rowspan="3"|54.100 | |||
|- | |||
|6600K | |||
|[[File:supply_small.png|Supplies]] | |||
|- | |||
|59000 | |||
|[[File:Orcs.png|24px|Orcs]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 16:21, 19 sie 2023
|
Warsztat
Przeznaczenie
Supplies
Warsztaty wraz z rezydencjami są kluczowymi budynkami w Twoim mieście. Wytwarzane są w nich podstawowe surowce:
zasoby są podstawowym surowcem Elvenaru. Twoi Robotnicy potrzebują Zasobów do wznoszenia i rozbudowy ogromnej liczby budynków. Odkrywanie technologii, produkcja Towarów, rozbudowa budynków i szkolenie jednostek wymagają Zasobów.
Aby rozpocząć produkcję Zasobów, możesz wybierać spośród 6 opcji, które różnią się w czasem i wielkością produkcji.
Możesz ustawić produkcję we wszystkich bezczynnych Warsztatach, zaznaczając kratkę w górnej środkowej części okna. W ten sposób szybko i prosto nastawisz produkcję o tym samym czasie trwania w wielu Warsztatach jednocześnie.
Po rozpoczęciu produkcji, najedź na Warsztat, aby zobaczyć pasek postępu.
Jeśli chcesz zrezygnować z produkcji, należy kliknąć na Warsztat i wybrać "Anuluj produkcję" w zakładce "Produkcji". Pamiętaj jednak, że trzeba będzie zlecić kolejną produkcję, jeśli nie chcesz zatrzymać napływu zasobów.
Zasoby mogą zostać zebrane, kiedy skończy się produkcja. Warto zauważyć, że w podanym przykładnie ilość Zasobów jest zwiększona dzięki Premii kultury.
Wskazówka: Kultura i Zaklęcia mają wpływ na produkcję Zasobów. Im więcej wolnej Kultury masz w mieście, tym większą premię otrzymasz. A dodając do tego Zaklęcie, możesz dodatkowo zwiększyć produkcję na pewien czas. |
Dobrobyt
Od Rozdziału XXI - Valloryjska legenda i kolejnych, Warsztaty zapewnią kolejny specjalny wymóg:
Dobrobyt jest potrzebny do wznoszenia niektórych budynków specjalnych Rozdziału. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego specjalnego wymogu, odwiedź naszą dedykowaną stronę.
Wymagania
Możesz budować Warsztaty za pomocą Menu budynków. Wymagają one połączenia drogą z Ratuszem. Warsztaty mogą być przenoszone, sprzedawane, odbudowywane i rozbudowane na wyższe poziomy.
Rozbudowa
Rozbudowa Warsztatu na wyższy poziom zwiększy:
- Ilość produkowanych Zasobów, dzięki czemu produkcja będzie wydajniejsza!
- Ilość Dobrobytu zapewnianego przez budynek (od Rozdziału XXI i kolejnych).
- Ilość punktów rankingowych, jakie otrzymujesz za ten budynek.