Manufaktura Marmuru: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 340: | Linia 340: | ||
<br> | <br> | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Manufaktura marmuru u Elfów (Poziom 24 i wyższy) | ||
|- | |- | ||
|Poziom | |Poziom | ||
|colspan="4"|Wymagania | |colspan="4"|Wymagania | ||
|colspan=" | |colspan="3"|Koszty | ||
|colspan="2"|Korzyści | |colspan="2"|Korzyści | ||
|- | |- | ||
Linia 353: | Linia 353: | ||
|[[File:time_small.png|Czas budowy]] | |[[File:time_small.png|Czas budowy]] | ||
|[[File:coin_small.png|Monety]] | |[[File:coin_small.png|Monety]] | ||
|[[File: | |[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|[[File: | |[[File:goods_small.png|Dodatkowe Towary]] | ||
|[[File:goods_small.png|Produkcja zwykłych towarów]]/3h | |[[File:goods_small.png|Produkcja zwykłych towarów]]/3h | ||
|[[File:gr7_Sent.png|25px|Produkcja żywych towarów]]/3h | |[[File:gr7_Sent.png|25px|Produkcja żywych towarów]]/3h | ||
Linia 366: | Linia 364: | ||
|10h 09m | |10h 09m | ||
|147.000 | |147.000 | ||
|19.400 | | | ||
|21.600 | |19.400 [[File:good_steel_small.png|Stal]] <br> 21.600 [[File:good_planks_small.png|Drewno]] | ||
| | |||
|350 | |350 | ||
|350 | |350 | ||
Linia 379: | Linia 375: | ||
|10h 14m | |10h 14m | ||
|154.000 | |154.000 | ||
|22.000 | | | ||
|22.000 | |22.000 [[File:good_steel_small.png|Stal]] <br> 22.000 [[File:good_planks_small.png|Drewno]] <br> 22.000 [[File:gr7_Platinum.png|25px|Platyna]] <br> 22.000 [[File:gr7_Gum.png|25px|Elfi Kauczuk]] | ||
|22.000 | |||
|22.000 | |||
|370 | |370 | ||
|370 | |370 | ||
Linia 392: | Linia 386: | ||
|10h 20m | |10h 20m | ||
|144.000 | |144.000 | ||
|26.200 | | | ||
|25.000 | |26.200 [[File:good_steel_small.png|Stal]] <br> 25.000 [[File:good_planks_small.png|Drewno]] <br> 26.200 [[File:gr7_Platinum.png|25px|Platyna]] <br> 25.000 [[File:gr7_Gum.png|25px|Elfi Kauczuk]] | ||
|26.200 | |||
|25.000 | |||
|400 | |400 | ||
|400 | |400 | ||
Linia 405: | Linia 397: | ||
|10h 25m | |10h 25m | ||
|131.000 | |131.000 | ||
|30.000 | | | ||
|29.200 | |30.000 [[File:good_steel_small.png|Stal]] <br> 29.200 [[File:good_planks_small.png|Drewno]] <br> 30.000 [[File:gr7_Platinum.png|25px|Platyna]] <br> 29.200 [[File:gr7_Gum.png|25px|Elfi Kauczuk]] | ||
|30.000 | |||
|29.200 | |||
|440 | |440 | ||
|440 | |440 | ||
|- | |||
|28 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Rozbudowaną Żywiołakową manufakturę marmuru z rozdziału 15]] | |||
|5X5 | |||
|3587 | |||
|850 | |||
|15h | |||
|9.500K | |||
|950K | |||
|25.000 [[File:seed_icon.png|25px|Ziarna]] | |||
|590 | |||
|590 | |||
|- | |||
|29 | |||
|5X5 | |||
|1482 | |||
|514 | |||
|18h | |||
|10.500K | |||
|1.050K | |||
|30.000 [[File:seed_icon.png|25px|Ziarna]] | |||
|635 | |||
|635 | |||
|- | |||
|30 | |||
|5X5 | |||
|1700 | |||
|618 | |||
|21h | |||
|11.500K | |||
|1.150K | |||
|32.500 [[File:seed_icon.png|25px|Ziarna]] | |||
|690 | |||
|690 | |||
|- | |||
|31 | |||
|5X5 | |||
|1948 | |||
|743 | |||
|24h | |||
|12.500K | |||
|1.250K | |||
|35.000 [[File:seed_icon.png|25px|Ziarna]] | |||
|750 | |||
|750 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 20:02, 18 paź 2019
|
Manufaktura marmuru
Przeznaczenie
Manufaktura marmuru produkuje Marmur, który należy do towarów podstawowych, czyli jednej z trzech kategorii, w które pogrupowane są zwykłe towary.
Produkowanie towarów wymaga surowców (Monet i Zasobów). Są 4 opcje produkcji, a różnią się czasem produkcji, a także ilością potrzebnych surowców i otrzymanych towarów.
Podczas trwania produkcji możesz zobaczyć jej postęp w formie czasu pozostałego do jej zakończenia. Premię produkcji poznasz po zielonej strzałce widniejącej na ikonie Towaru. Jeśli chcesz, możesz przerwać produkcję - wówczas otrzymasz z powrotem użyte surowce.
Uwaga: Premia Kultury nie ma wpływu na produkcję towarów.
Gdy Twoja Manufaktura Marmuru osiągnie 24 poziom, będzie można w niej produkować żywe towary. Nowe opcje produkcji zastąpią 24h i 48 produkcje zwykłych towarów, natomiast opcje 3h i 9h pozostaną be zmian.
Wymagania
By wybudować Manufakturę marmuru, musisz odblokować odpowiednią technologię w drzewku Badań i znaleźć ją w menu budynków, a także posiadać wymagane surowce. Potrzebne jest również połączenie drogą z Ratuszem. Manufakturę marmuru można sprzedać, odbudować oraz rozbudować.
Rozbudowa
Rozbudowa Manufaktury marmuru zwiększy:
- Ilość Marmuru produkowanego w danym czasie. W związku z tym produkcja będzie bardziej wydajna!
Przegląd
Manufaktura marmuru u Elfów
Manufaktura marmuru u Ludzi