Magiczny Warsztat: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 187: | Linia 187: | ||
|40 | |40 | ||
|9 | |9 | ||
| | |10s | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
Linia 196: | Linia 196: | ||
|96 | |96 | ||
|36 | |36 | ||
| | |10s | ||
|320 | |320 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
Linia 205: | Linia 205: | ||
|152 | |152 | ||
|75 | |75 | ||
| | |10s | ||
|350 | |350 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
Linia 214: | Linia 214: | ||
|438 | |438 | ||
|190 | |190 | ||
| | |10s | ||
|590 | |590 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 310/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | |5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | ||
Linia 223: | Linia 223: | ||
|546 | |546 | ||
|211 | |211 | ||
| | |10s | ||
|630 | |630 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 490/h | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | |6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | ||
Linia 232: | Linia 232: | ||
|832 | |832 | ||
|378 | |378 | ||
| | |10s | ||
|850 | |850 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 100/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | |7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1 | |1 121 | ||
|564 | |564 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 120 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 800/h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | |8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1 | |1 330 | ||
|693 | |693 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 270 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 100/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | |9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1 | |1 806 | ||
|949 | |949 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 900/h | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | |10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2 | |2 200 | ||
|1 | |1 170 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|4 | |4 300/h | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | |11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2 | |2 800 | ||
|1 | |1 500 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|5 | |5 100/h | ||
|- | |- | ||
|12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | |12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|3 | |3 400 | ||
|1 | |1 840 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|5 | |5 700/h | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | |13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | ||
|4x6 | |4x6 | ||
|4 | |4 700 | ||
|2 | |2 500 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|7 | |7 300/h | ||
|- | |- | ||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | |14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | ||
|4x6 | |4x6 | ||
|5 | |5 600 | ||
|3 | |3 100 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|8. | |8 100/h | ||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x5 | |||
|7 568 | |||
|4 128 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|23 000/h | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:59, 15 paź 2019
|
Magiczny Warsztat
Magiczny Warsztat oferuje więcej Zasobów od zwykłych Warsztatów.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.
Magiczny Warsztat Elfów
Magiczny Warsztat Ludzi
Poziomy budynku
Poziomy budynku u Elfów
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | Poziom 5 | |
---|---|---|---|---|---|
Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | Poziom 9 | Poziom 10 | |
Poziom 11 | Poziom 12 | Poziom 13 | Poziom 14 | - | |
Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. |
Poziomy budynku u Ludzi
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | Poziom 5 | |
---|---|---|---|---|---|
Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | Poziom 9 | Poziom 10 | |
Poziom 11 | Poziom 12 | Poziom 13 | Poziom 14 | - | |
Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. |