Magiczny Warsztat: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 171: | Linia 171: | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|33 500/h | |33 500/h | ||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |||
|6x5 | |||
|14 800 | |||
|10 200 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|43 000/h | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 12:25, 16 paź 2020
|
Magiczny Warsztat
Magiczny Warsztat oferuje więcej Zasobów od zwykłych Warsztatów.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.