Magiczny Warsztat: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 31 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 4: | Linia 4: | ||
Magiczny Warsztat oferuje więcej Zasobów od zwykłych Warsztatów. | Magiczny Warsztat oferuje więcej Zasobów od zwykłych Warsztatów. | ||
====Rozbudowa==== | ====Rozbudowa==== | ||
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym | Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów). | ||
[[File:Upgrade_Magic_-Workshop.png|center]] | [[File:Upgrade_Magic_-Workshop.png|center]] | ||
Linia 26: | Linia 26: | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:blueprintIcon.png|20px]] lub [[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] lub [[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |Produkcja[[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png| | |1 [[File:Ch1.png|Możesz zbudować ten poziom po ukończeniu samouczka]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
|42 | |42 | ||
|9 | |9 | ||
| | |10s | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/h | |141/h | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png| | |2 [[File:Ch2.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 2]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|105 | |105 | ||
|53 | |53 | ||
| | |10s | ||
|320 | |320 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|370/h | |370/h | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png| | |3 [[File:Ch3.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 3]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|154 | |154 | ||
|75 | |75 | ||
| | |10s | ||
|320 | |320 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|520/h | |520/h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png| | |4 [[File:Ch4.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 4]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|451 | |451 | ||
|190 | |190 | ||
| | |10s | ||
|590 | |590 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 310/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png| | |5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|555 | |555 | ||
|211 | |211 | ||
| | |10s | ||
|630 | |630 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 490/h | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png| | |6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|796 | |796 | ||
|378 | |378 | ||
| | |10s | ||
|850 | |850 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 100/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png| | |7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | ||
|3x6 | |3x6 | ||
|1 | |1 121 | ||
|564 | |564 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 120 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 800/h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png| | |8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | ||
|3x6 | |3x6 | ||
|1 | |1 330 | ||
|693 | |693 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 270 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 100/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png| | |9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1 | |1 806 | ||
|949 | |949 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 900/h | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png| | |10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2 | |2 200 | ||
|1 | |1 170 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|4 | |4 300/h | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png| | |11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2 | |2 800 | ||
|1 | |1 500 | ||
| | |10s | ||
|1.400 | |1 400 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|5.100/h | |5 100/h | ||
|- | |||
|12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | |||
|3x7 | |||
|3 400 | |||
|1 840 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|5 700/h | |||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | |||
|4x6 | |||
|4 700 | |||
|2 500 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|7 300/h | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | |||
|4x6 | |||
|5 600 | |||
|3 100 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|8 100/h | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x5 | |||
|7 568 | |||
|4 128 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|23 000/h | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Senat z rozdziału 16]] | |||
|5x6 | |||
|11 653 | |||
|8 307 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33 500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |||
|6x5 | |||
|14 800 | |||
|10 200 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|43 000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Wrota Wymiarów z rozdziału 18]] | |||
|5x6 | |||
|17 400 | |||
|12 400 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|50 000/h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Koszary z rozdziału 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|63.000/h | |||
|} | |} | ||
Linia 140: | Linia 212: | ||
|[[File:Level small.png|Poziom]] | |[[File:Level small.png|Poziom]] | ||
|[[File:field_small.png|Rozmiar]] | |[[File:field_small.png|Rozmiar]] | ||
|[[File:Population small | |[[File:Population small humans.png|Populacja]] | ||
|[[File: | |[[File:Culture_icon_elves.png|Kultura]] | ||
|[[File:time_small.png|Czas budowy]] | |[[File:time_small.png|Czas budowy]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:blueprintIcon.png|20px]] lub [[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] lub [[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:supply_small.png|Zasoby]] | |Produkcja [[File:supply_small.png|Zasoby]] | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png| | |1 [[File:Ch1.png|Możesz zbudować ten poziom po ukończeniu samouczka]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
|40 | |40 | ||
|9 | |9 | ||
| | |10s | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/h | |141/h | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png| | |2 [[File:Ch2.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 2]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
|96 | |96 | ||
|36 | |36 | ||
| | |10s | ||
|320 | |320 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|370h | |370h | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png| | |3 [[File:Ch3.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 3]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
|152 | |152 | ||
|75 | |75 | ||
| | |10s | ||
|350 | |350 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|520/h | |520/h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png| | |4 [[File:Ch4.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 4]] | ||
|3x4 | |3x4 | ||
|438 | |438 | ||
|190 | |190 | ||
| | |10s | ||
|590 | |590 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 310/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png| | |5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | ||
|3x4 | |3x4 | ||
|546 | |546 | ||
|211 | |211 | ||
| | |10s | ||
|630 | |630 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 490/h | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png| | |6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|832 | |832 | ||
|378 | |378 | ||
| | |10s | ||
|850 | |850 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 100/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png| | |7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1 | |1 121 | ||
|564 | |564 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 120 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 800/h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png| | |8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1 | |1 330 | ||
|693 | |693 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 270 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 100/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png| | |9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1 | |1 806 | ||
|949 | |949 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 900/h | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png| | |10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2 | |2 200 | ||
|1 | |1 170 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
|4.300/h | |4 300/h | ||
|- | |||
|11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | |||
|3x7 | |||
|2 800 | |||
|1 500 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|5 100/h | |||
|- | |- | ||
| | |12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2. | |3 400 | ||
|1.500 | |1 840 | ||
| | |10s | ||
|1.400 | |1 400 | ||
|1 | |1 lub 300 | ||
| | |5 700/h | ||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | |||
|4x6 | |||
|4 700 | |||
|2 500 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|7 300/h | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | |||
|4x6 | |||
|5 600 | |||
|3 100 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|8 100/h | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x5 | |||
|7 568 | |||
|4 128 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|23 000/h | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Senat z rozdziału 16]] | |||
|5x6 | |||
|11 653 | |||
|8 307 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33 500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty z rozdziału 17]] | |||
|6x5 | |||
|14 800 | |||
|10 200 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|43 000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Wrota Wymiarów z rozdziału 18]] | |||
|5x6 | |||
|17 400 | |||
|12 400 | |||
|10s | |||
|2 .000 | |||
|1 lub 300 | |||
|50 000/h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Koszary z rozdziału 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|63.000/h | |||
|} | |} | ||
Linia 274: | Linia 418: | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH10.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH10.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na | !Poziom 11 | ||
!Poziom 12 | |||
!Poziom 13 | |||
!Poziom 14 | |||
!Poziom 15 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH12.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 16 | |||
!Poziom 17 | |||
!Poziom 18 | |||
!Poziom 19 | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_19_0000.png|120px]] | |||
| | |||
|- | |||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. | |||
|} | |} | ||
==== Poziomy budynku u Ludzi ==== | ==== Poziomy budynku u Ludzi ==== | ||
{| align=center | {| align=center | ||
Linia 302: | Linia 472: | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH10.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH10.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na | !Poziom 11 | ||
!Poziom 12 | |||
!Poziom 13 | |||
!Poziom 14 | |||
!Poziom 15 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH12.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 16 | |||
!Poziom 17 | |||
!Poziom 18 | |||
!Poziom 19 | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_19_0000.png|120px]] | |||
| | |||
|- | |||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 15:57, 31 gru 2021
|
Magiczny Warsztat
Magiczny Warsztat oferuje więcej Zasobów od zwykłych Warsztatów.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.