Magiczny Warsztat: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 162: | Linia 162: | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|23 000/h | |23 000/h | ||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Senat z rozdziału 16]] | |||
|5x6 | |||
|11 653 | |||
|8 307 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33 500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |||
|6x5 | |||
|14 800 | |||
|10 200 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|43 000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Wrota Wymiarów z rozdziału 18]] | |||
|5x6 | |||
|17 400 | |||
|12 400 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|50 000/h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Koszary z rozdziału 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|63.000/h | |||
|} | |} | ||
Linia 317: | Linia 353: | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|23 000/h | |23 000/h | ||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Senat z rozdziału 16]] | |||
|5x6 | |||
|11 653 | |||
|8 307 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33 500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty z rozdziału 17]] | |||
|6x5 | |||
|14 800 | |||
|10 200 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|43 000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Wrota Wymiarów z rozdziału 18]] | |||
|5x6 | |||
|17 400 | |||
|12 400 | |||
|10s | |||
|2 .000 | |||
|1 lub 300 | |||
|50 000/h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Koszary z rozdziału 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|63.000/h | |||
|} | |} | ||
Linia 350: | Linia 422: | ||
!Poziom 13 | !Poziom 13 | ||
!Poziom 14 | !Poziom 14 | ||
! | !Poziom 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | ||
Linia 356: | Linia 428: | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | ||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |[[File:P_Elves_Premium_Workshop_14.png|120px]] | ||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 16 | |||
!Poziom 17 | |||
!Poziom 18 | |||
!Poziom 19 | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_19_0000.png|120px]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Linia 391: | Linia 476: | ||
!Poziom 13 | !Poziom 13 | ||
!Poziom 14 | !Poziom 14 | ||
! | !Poziom 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | ||
Linia 397: | Linia 482: | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | ||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |[[File:P_Humans_Premium_Workshop_14.png|120px]] | ||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 16 | |||
!Poziom 17 | |||
!Poziom 18 | |||
!Poziom 19 | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_19_0000.png|120px]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 15:57, 31 gru 2021
|
Magiczny Warsztat
Magiczny Warsztat oferuje więcej Zasobów od zwykłych Warsztatów.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.