Magiczny Warsztat: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 16 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 32: | Linia 32: | ||
|42 | |42 | ||
|9 | |9 | ||
| | |10s | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
Linia 41: | Linia 41: | ||
|105 | |105 | ||
|53 | |53 | ||
| | |10s | ||
|320 | |320 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|370/h | |370/h | ||
|- | |- | ||
Linia 50: | Linia 50: | ||
|154 | |154 | ||
|75 | |75 | ||
| | |10s | ||
|320 | |320 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|520/h | |520/h | ||
|- | |- | ||
Linia 59: | Linia 59: | ||
|451 | |451 | ||
|190 | |190 | ||
| | |10s | ||
|590 | |590 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 310/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | |5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | ||
Linia 68: | Linia 68: | ||
|555 | |555 | ||
|211 | |211 | ||
| | |10s | ||
|630 | |630 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 490/h | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | |6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | ||
Linia 77: | Linia 77: | ||
|796 | |796 | ||
|378 | |378 | ||
| | |10s | ||
|850 | |850 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 100/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | |7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | ||
|3x6 | |3x6 | ||
|1 | |1 121 | ||
|564 | |564 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 120 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 800/h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | |8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | ||
|3x6 | |3x6 | ||
|1 | |1 330 | ||
|693 | |693 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 270 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 100/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | |9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1 | |1 806 | ||
|949 | |949 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 900/h | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | |10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2 | |2 200 | ||
|1 | |1 170 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|4 | |4 300/h | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | |11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2 | |2 800 | ||
|1 | |1 500 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|5 | |5 100/h | ||
|- | |- | ||
|12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | |12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|3 | |3 400 | ||
|1 | |1 840 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|5 | |5 700/h | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | |13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | ||
|4x6 | |4x6 | ||
|4 | |4 700 | ||
|2 | |2 500 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|7 | |7 300/h | ||
|- | |- | ||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | |14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | ||
|4x6 | |4x6 | ||
|5 | |5 600 | ||
|3 | |3 100 | ||
| | |10s | ||
|1.400 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|8. | |8 100/h | ||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x5 | |||
|7 568 | |||
|4 128 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|23 000/h | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Senat z rozdziału 16]] | |||
|5x6 | |||
|11 653 | |||
|8 307 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33 500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |||
|6x5 | |||
|14 800 | |||
|10 200 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|43 000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Wrota Wymiarów z rozdziału 18]] | |||
|5x6 | |||
|17 400 | |||
|12 400 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|50 000/h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Koszary z rozdziału 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|63.000/h | |||
|} | |} | ||
Linia 178: | Linia 223: | ||
|40 | |40 | ||
|9 | |9 | ||
| | |10s | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
Linia 187: | Linia 232: | ||
|96 | |96 | ||
|36 | |36 | ||
| | |10s | ||
|320 | |320 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|370h | |370h | ||
|- | |- | ||
Linia 196: | Linia 241: | ||
|152 | |152 | ||
|75 | |75 | ||
| | |10s | ||
|350 | |350 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|520/h | |520/h | ||
|- | |- | ||
Linia 205: | Linia 250: | ||
|438 | |438 | ||
|190 | |190 | ||
| | |10s | ||
|590 | |590 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 310/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | |5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | ||
Linia 214: | Linia 259: | ||
|546 | |546 | ||
|211 | |211 | ||
| | |10s | ||
|630 | |630 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 490/h | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | |6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | ||
Linia 223: | Linia 268: | ||
|832 | |832 | ||
|378 | |378 | ||
| | |10s | ||
|850 | |850 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 100/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | |7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1 | |1 121 | ||
|564 | |564 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 120 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 800/h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | |8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1 | |1 330 | ||
|693 | |693 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 270 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 100/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | |9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1 | |1 806 | ||
|949 | |949 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 900/h | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | |10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2 | |2 200 | ||
|1 | |1 170 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|4 | |4 300/h | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | |11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2 | |2 800 | ||
|1 | |1 500 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|5 | |5 100/h | ||
|- | |- | ||
|12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | |12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|3 | |3 400 | ||
|1 | |1 840 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|5 | |5 700/h | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | |13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Warsztaty z rozdziału 13]] | ||
|4x6 | |4x6 | ||
|4 | |4 700 | ||
|2 | |2 500 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|7 | |7 300/h | ||
|- | |- | ||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | |14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Warsztaty z rozdziału 14]] | ||
|4x6 | |4x6 | ||
|5 | |5 600 | ||
|3 | |3 100 | ||
| | |10s | ||
|1.400 | |1 400 | ||
|1 lub | |1 lub 300 | ||
|8. | |8 100/h | ||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Warsztaty w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x5 | |||
|7 568 | |||
|4 128 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|23 000/h | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Senat z rozdziału 16]] | |||
|5x6 | |||
|11 653 | |||
|8 307 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33 500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Warsztaty z rozdziału 17]] | |||
|6x5 | |||
|14 800 | |||
|10 200 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|43 000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Wrota Wymiarów z rozdziału 18]] | |||
|5x6 | |||
|17 400 | |||
|12 400 | |||
|10s | |||
|2 .000 | |||
|1 lub 300 | |||
|50 000/h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Koszary z rozdziału 19]] | |||
|5x6 | |||
|6.600 | |||
|2.600 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|63.000/h | |||
|} | |} | ||
Linia 332: | Linia 422: | ||
!Poziom 13 | !Poziom 13 | ||
!Poziom 14 | !Poziom 14 | ||
! | !Poziom 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | ||
Linia 338: | Linia 428: | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | ||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |[[File:P_Elves_Premium_Workshop_14.png|120px]] | ||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 16 | |||
!Poziom 17 | |||
!Poziom 18 | |||
!Poziom 19 | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_19_0000.png|120px]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Linia 373: | Linia 476: | ||
!Poziom 13 | !Poziom 13 | ||
!Poziom 14 | !Poziom 14 | ||
! | !Poziom 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | ||
Linia 379: | Linia 482: | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | ||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |[[File:P_Humans_Premium_Workshop_14.png|120px]] | ||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 16 | |||
!Poziom 17 | |||
!Poziom 18 | |||
!Poziom 19 | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_19_0000.png|120px]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 15:57, 31 gru 2021
|
Magiczny Warsztat
Magiczny Warsztat oferuje więcej Zasobów od zwykłych Warsztatów.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.