Magiczny Warsztat: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Linia 142: | Linia 142: | ||
|[[File:time_small.png|Czas budowy]] | |[[File:time_small.png|Czas budowy]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] lub [[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:supply_small.png|Zasoby]]Produkcja | |[[File:supply_small.png|Zasoby]]Produkcja | ||
|- | |- | ||
Linia 151: | Linia 151: | ||
|10sec | |10sec | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/h | |141/h | ||
|- | |- | ||
Linia 160: | Linia 160: | ||
|10sec | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|370h | |370h | ||
|- | |- | ||
Linia 169: | Linia 169: | ||
|10sec | |10sec | ||
|350 | |350 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|520/h | |520/h | ||
|- | |- | ||
Linia 178: | Linia 178: | ||
|10sec | |10sec | ||
|590 | |590 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|1.310/h | |1.310/h | ||
|- | |- | ||
Linia 187: | Linia 187: | ||
|10sec | |10sec | ||
|630 | |630 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|1.490/h | |1.490/h | ||
|- | |- | ||
Linia 196: | Linia 196: | ||
|10sec | |10sec | ||
|850 | |850 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|2.100/h | |2.100/h | ||
|- | |- | ||
Linia 205: | Linia 205: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.120 | |1.120 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|2.800/h | |2.800/h | ||
|- | |- | ||
Linia 214: | Linia 214: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.270 | |1.270 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|3.100/h | |3.100/h | ||
|- | |- | ||
Linia 223: | Linia 223: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|3.900/h | |3.900/h | ||
|- | |- | ||
Linia 232: | Linia 232: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|320 | |1 or 320 | ||
|4.300/h | |4.300/h | ||
|- | |||
|11 [[File:Ch11.png|For this level on you will need to research the Advanced Scouts in Chapter 11]] | |||
|3x7 | |||
|2.800 | |||
|1.500 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 or 320 | |||
|5.100/h | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:19, 3 wrz 2017
Magiczny Warsztat
Magiczny Warsztat oferuje więcej Zasobów od zwykłych Warsztatów.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym Rozdziale.
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni, lub z Tworzenia. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.
Magiczny Warsztat Elfów
Magiczny Warsztat Ludzi
Poziomy budynku
Poziomy budynku u Elfów
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | Poziom 5 | |
---|---|---|---|---|---|
Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | Poziom 9 | Poziom 10 | |
Kliknij na każdy poziom budynku aby zobaczyć powiększony obraz. |
Poziomy budynku u Ludzi
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | Poziom 5 | |
---|---|---|---|---|---|
Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | Poziom 9 | Poziom 10 | |
Kliknij na każdy poziom budynku aby zobaczyć powiększony obraz. |