Magiczna Rezydencja: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 355: | Linia 355: | ||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Rezydencje z rozdziału 14]] | |14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Rezydencje z rozdziału 14]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|1 | |1 880 | ||
|10s | |10s | ||
|1 400 | |1 400 | ||
Linia 382: | Linia 382: | ||
|22 272/h | |22 272/h | ||
|22h | |22h | ||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Rezydencje w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |||
|4x5 | |||
|6 500 | |||
|10s | |||
|2 000 | |||
|1 lub 300 | |||
|15 900 | |||
|25 957/h | |||
|23h 30m | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 12:22, 16 paź 2020
|
Magiczna Rezydencja
Magiczne Rezydencje oferują więcej populacji i Monet od zwykłych Rezydencji.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni, lub z Tworzenia. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.