Magiczna Rezydencja: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 57: | Linia 57: | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|250 | |250 | ||
|1 | |1 044/h | ||
|7h 48m | |7h 48m | ||
|- | |- | ||
Linia 67: | Linia 67: | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|540 | |540 | ||
|2 | |2 190/h | ||
|13h 39m | |13h 39m | ||
|- | |- | ||
Linia 77: | Linia 77: | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|700 | |700 | ||
|2 | |2 608/h | ||
|14h 57m | |14h 57m | ||
|- | |- | ||
Linia 87: | Linia 87: | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|780 | |780 | ||
|3 | |3 360/h | ||
|16h 15m | |16h 15m | ||
|- | |- | ||
Linia 97: | Linia 97: | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|940 | |940 | ||
|3 | |3 629/h | ||
|17h 33m | |17h 33m | ||
|- | |- | ||
Linia 104: | Linia 104: | ||
|451 | |451 | ||
|10sec | |10sec | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 710 | ||
|5 | |5 931/h | ||
|18h 51m | |18h 51m | ||
|- | |- | ||
Linia 114: | Linia 114: | ||
|556 | |556 | ||
|10sec | |10sec | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 100 | ||
|6 | |6 580/h | ||
|20h 9m | |20h 9m | ||
|- | |- | ||
Linia 124: | Linia 124: | ||
|300 | |300 | ||
|10sec | |10sec | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 100 | ||
|9 | |9 151/h | ||
|16h 30m | |16h 30m | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | |11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|1 | |1 040 | ||
|10sec | |10sec | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 800 | ||
|10 | |10 171/h | ||
|17h 30m | |17h 30m | ||
|- | |- | ||
|12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | |12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | ||
|4x4 | |4x4 | ||
|1 | |1 350 | ||
|10sec | |10sec | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|4 | |4 900 | ||
|12 | |12 432/h | ||
|18h 30m | |18h 30m | ||
|- | |- | ||
Linia 154: | Linia 154: | ||
|1.640 | |1.640 | ||
|10sec | |10sec | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|5 | |5 900 | ||
|13 | |13 846/h | ||
|19h 30m | |19h 30m | ||
|- | |- | ||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Rezydencje z rozdziału 14]] | |14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Rezydencje z rozdziału 14]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|1 | |1 880 | ||
|10sec | |10sec | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 or 320 | |1 or 320 | ||
|6 | |6 700 | ||
|14 | |14 634/h | ||
|20h 30m | |20h 30m | ||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Rezydencje w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x3 | |||
|2 404 | |||
|10sec | |||
|1 400 | |||
|1 or 300 | |||
|8 100 | |||
|15 348/h | |||
|21h 30m | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:13, 15 paź 2019
|
Magiczna Rezydencja
Magiczne Rezydencje oferują więcej populacji i Monet od zwykłych Rezydencji.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.
Magiczna Rezydencja Elfów
Magiczna Rezydencja Ludzi
Poziomy budynku
Poziomy budynku u Elfów
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | Poziom 5 | |
---|---|---|---|---|---|
Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | Poziom 9 | Poziom 10 | |
Poziom 11 | Poziom 12 | Poziom 13 | Poziom 14 | - | |
Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. |
Poziomy budynku u Ludzi
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | Poziom 5 | |
---|---|---|---|---|---|
Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | Poziom 9 | Poziom 10 | |
Poziom 11 | Poziom 12 | Poziom 13 | Poziom 14 | - | |
Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. |