Magiczna Rezydencja: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 199: | Linia 199: | ||
|25 957/h | |25 957/h | ||
|23h 30m | |23h 30m | ||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Rezydencje z rozdziału 18]] | |||
|4x5 | |||
|7800 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|19.200 | |||
|30.833/h | |||
|24h | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 11:52, 27 kwi 2021
|
Magiczna Rezydencja
Magiczne Rezydencje oferują więcej populacji i Monet od zwykłych Rezydencji.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni, lub z Tworzenia. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.