Magiczna Rezydencja: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 22: | Linia 22: | ||
|Poziom | |Poziom | ||
|colspan="3"|Wymagania | |colspan="3"|Wymagania | ||
|colspan="1"|Koszt | |colspan="1"|Koszt nowej | ||
|colspan="1"|Koszt | |colspan="1"|Koszt rozbudowy | ||
|colspan="5"|Korzyści | |colspan="5"|Korzyści | ||
|- | |- | ||
Linia 235: | Linia 235: | ||
|colspan="2"|57.500/h | |colspan="2"|57.500/h | ||
|colspan="2"|24h | |colspan="2"|24h | ||
|- | |||
!colspan="11"|Informacje (od poziomu 21 i wyżej) | |||
|- | |||
|Poziom | |||
|colspan="3"|Wymagania | |||
|colspan="1"|Koszt nowej | |||
|colspan="1"|Koszt rozbudowy | |||
|colspan="5"|Korzyści | |||
|- | |||
|[[File:Level small.png|Poziom]] | |||
|[[File:field_small.png|Rozmiar]] | |||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Kultura]] | |||
|[[File:time_small.png|Czas budowy]] | |||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |||
|[[File:blueprintIcon.png|25px]] lub[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |||
|[[File:Population_small_elves.png|Dodatkowa populacja]] | |||
|[[File:Prosperity.png|25px|Zapewniony dobrobyt]] | |||
|[[File:coin_small.png|Coins Production/h]]/h | |||
|[[File:Work.png|Produkcja prac społecznych]]/h | |||
|[[File:coin_small.png|Coins Production]][[File:Work.png|Community Work Production]]<br>Maximum<br>[[File:time_small.png|Maximum Production Time]] | |||
|- | |||
|21 [[File:Ch21.png|For this level on you will need to research Prosperous Main Hall Technology in Chapter 21]] | |||
|5x5 | |||
|17.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|43.200 | |||
|54 | |||
|77.083/h | |||
|4/h | |||
|24h | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 17:41, 14 sie 2023
|
Magiczna Rezydencja
Magiczne Rezydencje są potężniejszą wersją zwykłych Rezydencji. Zapewniają one większą ilość następujących zasobów:
- Populacja.
- Monety.
- Prace społeczne (od Rozdziału XXI - Valloryjska legenda i kolejne).
- Dobrobyt (od Rozdziału XXI - Valloryjska legenda i kolejne).
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni, lub z Tworzenia. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.