Magiczna Rezydencja: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 224: | Linia 224: | ||
|27.900 | |27.900 | ||
|colspan="2"|45.833/h | |colspan="2"|45.833/h | ||
|colspan="2"|24h | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 20]] | |||
|6x4 | |||
|13.700 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33.800 | |||
|colspan="2"|57.500/h | |||
|colspan="2"|24h | |colspan="2"|24h | ||
|- | |- |
Wersja z 17:23, 14 sie 2023
|
Magiczna Rezydencja
Magiczne Rezydencje są potężniejszą wersją zwykłych Rezydencji. Zapewniają one większą ilość następujących zasobów:
- Populacja.
- Monety.
- Prace społeczne (od Rozdziału XXI - Valloryjska legenda i kolejne).
- Dobrobyt (od Rozdziału XXI - Valloryjska legenda i kolejne).
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni, lub z Tworzenia. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.