Magiczna Rezydencja: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 204: | Linia 204: | ||
|2x2 | |2x2 | ||
|9 | |9 | ||
| | |10s | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
Linia 214: | Linia 214: | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|48 | |48 | ||
| | |10s | ||
|320 | |320 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
Linia 224: | Linia 224: | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|67 | |67 | ||
| | |10s | ||
|330 | |330 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|250 | |250 | ||
|1 | |1 044/h | ||
|5h 51m | |5h 51m | ||
|- | |- | ||
Linia 234: | Linia 234: | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|169 | |169 | ||
| | |10s | ||
|690 | |690 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|720 | |720 | ||
|2 | |2 190/h | ||
|13h 39m | |13h 39m | ||
|- | |- | ||
Linia 244: | Linia 244: | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|194 | |194 | ||
| | |10s | ||
|870 | |870 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|940 | |940 | ||
|2 | |2 608/h | ||
|14h 57m | |14h 57m | ||
|- | |- | ||
Linia 254: | Linia 254: | ||
|5x2 | |5x2 | ||
|255 | |255 | ||
| | |10s | ||
|890 | |890 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|980 | |980 | ||
|3 | |3 360/h | ||
|16h 15m | |16h 15m | ||
|- | |- | ||
Linia 264: | Linia 264: | ||
|5x2 | |5x2 | ||
|312 | |312 | ||
| | |10s | ||
|990 | |990 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 180 | ||
|3 | |3 629/h | ||
|17h 33m | |17h 33m | ||
|- | |- | ||
Linia 274: | Linia 274: | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|455 | |455 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|1 | |1 710 | ||
|5 | |5 931/h | ||
|18h 51m | |18h 51m | ||
|- | |- | ||
Linia 284: | Linia 284: | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|556 | |556 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|2 | |2 100 | ||
|6 | |6 580/h | ||
|20h 9m | |20h 9m | ||
|- | |- | ||
Linia 294: | Linia 294: | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|300 | |300 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 100 | ||
|9 | |9 151/h | ||
|16h 30m | |16h 30m | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | |11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|1 | |1 040 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|3 | |3 800 | ||
|10 | |10 171/h | ||
|17h 30m | |17h 30m | ||
|- | |- | ||
Linia 314: | Linia 314: | ||
|12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | |12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | ||
|4x4 | |4x4 | ||
|1 | |1 350 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|4 | |4 900 | ||
|12 | |12 432/h | ||
|18h 30m | |18h 30m | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Rezydencje z rozdziału 13]] | |13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Rezydencje z rozdziału 13]] | ||
|4x4 | |4x4 | ||
|1 | |1 640 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 lub 300 | |1 lub 300 | ||
|5 | |5 900 | ||
|13 | |13 846/h | ||
|19h 30m | |19h 30m | ||
|- | |- | ||
Linia 335: | Linia 335: | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|1.880 | |1.880 | ||
| | |10s | ||
|1 | |1 400 | ||
|1 | |1 lub 320 | ||
|6 | |6 700 | ||
|14 | |14 634/h | ||
|20h 30m | |20h 30m | ||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Rezydencje w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x3 | |||
|2 404 | |||
|10s | |||
|1 400 | |||
|1 lub 300 | |||
|8 100 | |||
|15 348/h | |||
|21h 30m | |||
|} | |} | ||
Wersja z 11:28, 15 paź 2019
|
Magiczna Rezydencja
Magiczne Rezydencje oferują więcej populacji i Monet od zwykłych Rezydencji.
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni, lub z Tworzenia. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.
Magiczna Rezydencja Elfów
Magiczna Rezydencja Ludzi
Poziomy budynku
Poziomy budynku u Elfów
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | Poziom 5 | |
---|---|---|---|---|---|
Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | Poziom 9 | Poziom 10 | |
Poziom 11 | Poziom 12 | Poziom 13 | Poziom 14 | - | |
Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. |
Poziomy budynku u Ludzi
Poziom 1 | Poziom 2 | Poziom 3 | Poziom 4 | Poziom 5 | |
---|---|---|---|---|---|
Poziom 6 | Poziom 7 | Poziom 8 | Poziom 9 | Poziom 10 | |
Poziom 11 | Poziom 12 | Poziom 13 | Poziom 14 | - | |
Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. |