Zbrojownia: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 113: | Linia 113: | ||
|13 | |13 | ||
|- | |- | ||
|9 [[File: | |9 [[File:Superior_Buildings.png|25px|Aby można było rozbudować na ten poziom trzeba odblokować technologię]] | ||
|4 4 | |4 4 | ||
|98 | |98 | ||
Linia 176: | Linia 176: | ||
|30 | |30 | ||
|- | |- | ||
|16 [[File:Dwarves_ico.png|15px|Aby można było rozbudować na ten poziom trzeba odblokować technologię | |16 [[File:Dwarves_ico.png|15px|Aby można było rozbudować na ten poziom trzeba odblokować technologię ]] | ||
|5x4 | |5x4 | ||
|156 | |156 | ||
Linia 194: | Linia 194: | ||
|44 | |44 | ||
|- | |- | ||
|18 [[File:Fairies_ico.png|15px|Aby można było rozbudować na ten poziom trzeba odblokować technologię]] | |||
|6X3 | |||
|32 | |||
|67 | |||
|5h 54m | |||
|290.000 | |||
|73.000 | |||
|46 | |||
|- | |||
|19 | |||
|6X3 | |||
|33 | |||
|84 | |||
|6h 12m | |||
|320.000 | |||
|82.000 | |||
|48 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 21:57, 16 mar 2016
|
Zbrojownia
Przeznaczenie
Zbrojownia to budynek wojskowy, który możesz znaleźć w Menu Budynków w zakładce "Wojsko".
Głównym zadaniem tego budynku jest zwiększenie rozmiaru grupy rekrutacyjnej w koszarach. Im więcej zbrojowni posiadasz, tym więcej jednostek możesz trenować jednocześnie w ramach grupy rekrutacyjnej. To znaczy, że musisz rzadziej zlecać kolejkę rekrutacji i możesz wyprodukować więcej jednostek np.: w ciągu nocy.
Wymagania
Tak długo jak posiadasz odpowiednią ilość surowców, możesz wybudować swoją pierwszą zbrojownię (oczywiście po odblokowaniu technologii na Drzewie Technologii). Zbrojownia wymaga połączenia ulicami z ratuszem, może być sprzedana, ponownie wybudowana i rozbudowana.
Rozbudowa
Każda nowa zbrojownia i każda rozbudowa już istniejącej zbrojowni powoduje, że zwiększa się rozmiar grupy rekrutacyjnej w koszarach.