Magiczna Rezydencja: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 73 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Template:Budynki}} | |||
[[Category:Budynki]] | |||
====Magiczna Rezydencja ==== | ====Magiczna Rezydencja ==== | ||
Magiczne Rezydencje | Magiczne Rezydencje są potężniejszą wersją zwykłych Rezydencji. Zapewniają one większą ilość następujących zasobów: | ||
*[[File:Populationadd.png|25px|Population]] '''Populacja'''. | |||
*[[File:Coin_small.png|Coins]] '''Monety'''. | |||
*[[File:Work.png]] '''Prace społeczne''' (od [[Valloryjska legenda|'''Rozdziału XXI - Valloryjska legenda''']] i kolejne). | |||
*[[File:Prosperity.png|25px]] [[Dobrobyt|'''Dobrobyt''']] (od [[Valloryjska legenda|'''Rozdziału XXI - Valloryjska legenda''']] i kolejne). | |||
<br> | |||
==== Rozbudowa==== | ==== Rozbudowa==== | ||
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym | Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów). | ||
[[File:Upgrade_Magic_-Residence.PNG |center]] | [[File:Upgrade_Magic_-Residence.PNG |center]] | ||
{{Template:Blueprints}} | |||
====Magiczna Rezydencja Elfów==== | ====Magiczna Rezydencja Elfów==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Informacje (poziomy od 1 do 20) | ||
|- | |- | ||
|Poziom | |Poziom | ||
|colspan="3"|Wymagania | |colspan="3"|Wymagania | ||
|colspan="1"|Koszt | |colspan="1"|Koszt nowej | ||
|colspan="1"|Koszt | |colspan="1"|Koszt rozbudowy | ||
|colspan=" | |colspan="5"|Korzyści | ||
|- | |- | ||
|[[File:Level small.png|Poziom]] | |[[File:Level small.png|Poziom]] | ||
|[[File:field_small.png|Rozmiar]] | |[[File:field_small.png|Rozmiar]] | ||
|[[File: | |[[File:Culture_icon_elves.png|Kultura]] | ||
|[[File:time_small.png|Czas budowy]] | |[[File:time_small.png|Czas budowy]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] lub [[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File: | |[[File:Population_small_elves.png|Dodatkowa populacja]] | ||
|[[File:coin_small.png|Produkcja Monet | |colspan="2"|[[File:coin_small.png|Produkcja Monet]]/h | ||
| | |colspan="2"|Maksymalny[[File:time_small.png|Maksymalny czas produkcji]] | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png| | |1 [[File:Ch1.png|Możesz zbudować ten poziom po ukończeniu samouczka]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |0 | ||
|10 | |10 s | ||
| | |80 | ||
| | | | ||
|80 | |80 | ||
| | |colspan="2"|295/h | ||
| | |colspan="2"|6h | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png| | |2 [[File:Ch2.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 2]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
| | |48 | ||
| | |10s | ||
| | |180 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|170 | |170 | ||
| | |colspan="2"|720/h | ||
| | |colspan="2"|7h 30m | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png| | |3 [[File:Ch3.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 3]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
| | |66 | ||
| | |10s | ||
| | |210 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|250 | |250 | ||
|1. | |colspan="2"|1.044/h | ||
| | |colspan="2"|9h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png| | |4 [[File:Ch4.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 4]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
| | |126 | ||
| | |10s | ||
| | |360 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|540 | |540 | ||
| | |colspan="2"|2.190/h | ||
| | |colspan="2"|10h 30m | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png| | |5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | ||
|3x3 | |3x3 | ||
| | |145 | ||
| | |10s | ||
| | |405 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|700 | |700 | ||
|2. | |colspan="2"|2.608/h | ||
| | |colspan="2"|11h 30m | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png| | |6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | ||
|2x4 | |2x4 | ||
| | |200 | ||
| | |10s | ||
| | |640 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|780 | |780 | ||
|2. | |colspan="2"|3.360/h | ||
| | |colspan="2"|12h 30m | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png| | |7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | ||
|2x4 | |2x4 | ||
| | |240 | ||
| | |10s | ||
|870 | |870 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|940 | |940 | ||
|2. | |colspan="2"|3.629/h | ||
| | |colspan="2"|13h 30m | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png| | |8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |450 | ||
| | |10s | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|1.710 | |1.710 | ||
| | |colspan="2"|5.931/h | ||
| | |colspan="2"|14h 30m | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png| | |9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |550 | ||
| | |10s | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|2.100 | |2.100 | ||
|5. | |colspan="2"|6.580/h | ||
|20h | |colspan="2"|15h 30m | ||
|- | |||
|10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | |||
|3x5 | |||
|850 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|3.100 | |||
|colspan="2"|9.151/h | |||
|colspan="2"|16h 30m | |||
|- | |||
|11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | |||
|3x5 | |||
|1.040 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|3.800 | |||
|colspan="2"|10.171/h | |||
|colspan="2"|17h 30m | |||
|- | |||
|12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | |||
|4x4 | |||
|1.350 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|4.900 | |||
|colspan="2"|12.432/h | |||
|colspan="2"|18h 30m | |||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Rezydencje z rozdziału 13]] | |||
|4x4 | |||
|1.640 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|5.900 | |||
|colspan="2"|13.846/h | |||
|colspan="2"|19h 30m | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Rezydencje z rozdziału 14]] | |||
|5x3 | |||
|1.880 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 320 | |||
|6.700 | |||
|colspan="2"|14.634/h | |||
|colspan="2"|20h 30m | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Rezydencje w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x3 | |||
|2.404 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|8.100 | |||
|colspan="2"|15.348/h | |||
|colspan="2"|21h 30m | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Senat z rozdziału 16]] | |||
|5x4 | |||
|5.370 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|13.000 | |||
|colspan="2"|22.272/h | |||
|colspan="2"|22h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Rezydencje w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |||
|4x5 | |||
|6.500 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|15.900 | |||
|colspan="2"|25.957/h | |||
|colspan="2"|23h 30m | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Wrota Wymiarów z rozdziału 18]] | |||
|4x5 | |||
|7.800 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|19.200 | |||
|colspan="2"|30.833/h | |||
|colspan="2"|24h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane Koszary z rozdziału 19]] | |||
|6x4 | |||
|11.400 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|27.900 | |||
|colspan="2"|45.833/h | |||
|colspan="2"|24h | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 20]] | |||
|6x4 | |||
|13.700 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33.800 | |||
|colspan="2"|57.500/h | |||
|colspan="2"|24h | |||
|- | |||
!colspan="11"|Informacje (od poziomu 21 i wyżej) | |||
|- | |||
|Poziom | |||
|colspan="3"|Wymagania | |||
|colspan="1"|Koszt nowej | |||
|colspan="1"|Koszt rozbudowy | |||
|colspan="5"|Korzyści | |||
|- | |||
|[[File:Level small.png|Poziom]] | |||
|[[File:field_small.png|Rozmiar]] | |||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Kultura]] | |||
|[[File:time_small.png|Czas budowy]] | |||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |||
|[[File:blueprintIcon.png|25px]] lub[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |||
|[[File:Population_small_elves.png|Dodatkowa populacja]] | |||
|[[File:Prosperity.png|25px|Zapewniony dobrobyt]] | |||
|[[File:coin_small.png|Produkcja monet/h]]/h | |||
|[[File:Work.png|Produkcja prac społecznych]]/h | |||
|[[File:coin_small.png|Produkcja monet]][[File:Work.png|Prace społeczne]]<br>Maksimum<br>[[File:time_small.png|Maksimum]] | |||
|- | |||
|21 [[File:Ch21.png|Na ten poziom musisz zbadać Ratusz Dobrobytu z rozdziału 21]] | |||
|5x5 | |||
|17.200 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|43.200 | |||
|54 | |||
|77.083/h | |||
|4/h | |||
|24h | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 120: | Linia 272: | ||
====Magiczna Rezydencja Ludzi==== | ====Magiczna Rezydencja Ludzi==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Informacje (od poziomu 1 do 20) | ||
|- | |- | ||
| | |Poziom | ||
|colspan="3"| | |colspan="3"|Wymagania | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Koszt nowej | ||
|colspan="1"| | |colspan="1"|Koszt rozbudowy | ||
|colspan=" | |colspan="5"|Korzyści | ||
|- | |- | ||
|[[File:Level small.png|Poziom]] | |[[File:Level small.png|Poziom]] | ||
|[[File:field_small.png|Rozmiar]] | |[[File:field_small.png|Rozmiar]] | ||
|[[File: | |[[File:Culture_icon_elves.png|Kultura]] | ||
|[[File:time_small.png|Czas budowy]] | |[[File:time_small.png|Czas budowy]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px]] lub [[File:Premium_small.png|Diamenty]] | ||
|[[File:Population small humans.png|Dodatkowa populacja]] | |[[File:Population small humans.png|Dodatkowa populacja]] | ||
|[[File:coin_small.png|Produkcja Monet | |colspan="2"|[[File:coin_small.png|Produkcja Monet]]/h | ||
| | |colspan="2"|Maksymalny[[File:time_small.png|Maksymalny czas produkcji]] | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png| | |1 [[File:Ch1.png|Możesz zbudować ten poziom po ukończeniu samouczka]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
| | |0 | ||
| | |10s | ||
| | |80 | ||
| | | | ||
|80 | |80 | ||
| | |colspan="2"|295/h | ||
| | |colspan="2"|6h | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png| | |2 [[File:Ch2.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 2]] | ||
| | |3x2 | ||
|48 | |48 | ||
| | |10s | ||
| | |180 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|170 | |170 | ||
| | |colspan="2"|720/h | ||
| | |colspan="2"|7h 30m | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png| | |3 [[File:Ch3.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 3]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
| | |66 | ||
| | |10s | ||
| | |210 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|250 | |250 | ||
|1. | |colspan="2"|1.044/h | ||
| | |colspan="2"|9h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png| | |4 [[File:Ch4.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 4]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|169 | |169 | ||
| | |10s | ||
| | |480 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|720 | |720 | ||
|2. | |colspan="2"|2.952/h | ||
| | |colspan="2"|10h 30m | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png| | |5 [[File:Ch5.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 5]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|194 | |194 | ||
| | |10s | ||
| | |540 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|940 | |940 | ||
|2. | |colspan="2"|3.478/h | ||
| | |colspan="2"|11h 30m | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png| | |6 [[File:Ch6.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 6]] | ||
|5x2 | |5x2 | ||
| | |250 | ||
| | |10s | ||
| | |800 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|980 | |980 | ||
| | |colspan="2"|4.160/h | ||
| | |colspan="2"|12h 30m | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png| | |7 [[File:Ch7.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 7]] | ||
|5x2 | |5x2 | ||
| | |310 | ||
| | |10s | ||
|990 | |990 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|1.180 | |1.180 | ||
| | |colspan="2"|4.518/h | ||
| | |colspan="2"|13h 30m | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png| | |8 [[File:Ch8.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 8]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |450 | ||
| | |10s | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|1.710 | |1.710 | ||
| | |colspan="2"|5.931/h | ||
| | |colspan="2"|14h 30m | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png| | |9 [[File:Ch9.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 9]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
| | |550 | ||
| | |10s | ||
|1.400 | |1.400 | ||
| | |1 lub 300 | ||
|2.100 | |2.100 | ||
|5. | |colspan="2"|6.580/h | ||
|20h | |colspan="2"|15h 30m | ||
|- | |||
|10 [[File:Ch10.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 10]] | |||
|3x5 | |||
|850 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|3.100 | |||
|colspan="2"|9.151/h | |||
|colspan="2"|16h 30m | |||
|- | |||
|11 [[File:Ch11.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 11]] | |||
|3x5 | |||
|1.040 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|3.800 | |||
|colspan="2"|10.171/h | |||
|colspan="2"|17h 30m | |||
|- | |||
|12 [[File:Ch12.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany Zwiad z rozdziału 12]] | |||
|4x4 | |||
|1.350 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|4.900 | |||
|colspan="2"|12.432/h | |||
|colspan="2"|18h 30m | |||
|- | |||
|13 [[File:Ch13.png|Na ten poziom musisz zbadać Solidne Rezydencje z rozdziału 13]] | |||
|4x4 | |||
|1.640 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|5.900 | |||
|colspan="2"|13.846/h | |||
|colspan="2"|19h 30m | |||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|Na ten poziom musisz zbadać Wyewoluowane Rezydencje z rozdziału 14]] | |||
|5x3 | |||
|1.880 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 320 | |||
|6.700 | |||
|colspan="2"|14.634/h | |||
|colspan="2"|20h 30m | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Na ten poziom musisz zbadać Rezydencje w stylu Elvenarów z rozdziału 15]] | |||
|5x3 | |||
|2.404 | |||
|10s | |||
|1.400 | |||
|1 lub 300 | |||
|8.100 | |||
|colspan="2"|15.348/h | |||
|colspan="2"|21h 30m | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Na ten poziom musisz zbadać Senat z rozdziału 16]] | |||
|5x4 | |||
|5.370 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|13.000 | |||
|colspan="2"|22.272/h | |||
|colspan="2"|22h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Na ten poziom musisz zbadać Zoptymalizowane Rezydencje w stylu Elvenarów z rozdziału 17]] | |||
|4x5 | |||
|6.500 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|15.900 | |||
|colspan="2"|25.957/h | |||
|colspan="2"|23h 30m | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Na ten poziom musisz zbadać Wrota Wymiarów z rozdziału 18]] | |||
|4x5 | |||
|7.800 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|19.200 | |||
|colspan="2"|30.833/h | |||
|colspan="2"|24h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Na ten poziom musisz zbadać Przygotowane koszary z rozdziału 19]] | |||
|6x4 | |||
|11.400 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|27.900 | |||
|colspan="2"|45.833/h | |||
|colspan="2"|24h | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Na ten poziom musisz zbadać Zaawansowany zwiad z rozdziału 20]] | |||
|6x4 | |||
|13.700 | |||
|10s | |||
|2.000 | |||
|1 lub 300 | |||
|33.800 | |||
|colspan="2"|57.500/h | |||
|colspan="2"|24h | |||
|- | |||
!colspan="11"|Informacje (od poziomu 21 i wyżej) | |||
|- | |||
|Poziom | |||
|colspan="3"|Wymagania | |||
|colspan="1"|Koszt nowej | |||
|colspan="1"|Koszt rozbudowy | |||
|colspan="5"|Korzyści | |||
|- | |||
|[[File:Level small.png|Poziom]] | |||
|[[File:field_small.png|Rozmiar]] | |||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Kultura]] | |||
|[[File:time_small.png|Czas budowy]] | |||
|[[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |||
|[[File:blueprintIcon.png|20px]] lub [[File:Premium_small.png|Diamenty]] | |||
|[[File:Population small humans.png|Dodatkowa populacja]] | |||
|[[File:Prosperity.png|25px|Zapewniony dobrobyt]] | |||
|[[File:coin_small.png|Produkcja monet/h]]/h | |||
|[[File:Work.png|Produkcja prac społecznych]]/h | |||
|[[File:coin_small.png|Produkcja monet]][[File:Work.png|Produkcja prac społecznych]]<br>Maksimum<br>[[File:time_small.png|Maksimum]] | |||
|- | |||
|21 [[File:Ch21.png|Na ten poziom musisz zbadać Ratusz dobrobytu z rozdziału 21]] | |||
|5x5 | |||
|17.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|43.200 | |||
|54 | |||
|77.083/h | |||
|4/h | |||
|24h | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== | === Poziomy budynku === | ||
==== | ==== Poziomy budynku u Elfów==== | ||
{| align=center | {| align=center | ||
! | !Poziom 1 | ||
! | !Poziom 2 | ||
! | !Poziom 3 | ||
! | !Poziom 4 | ||
! | !Poziom 5 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH1.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH1.png|120px]] | ||
Linia 245: | Linia 540: | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH5.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH5.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Poziom 6 | ||
! | !Poziom 7 | ||
! | !Poziom 8 | ||
! | !Poziom 9 | ||
! | !Poziom 10 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH6.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH6.png|120px]] | ||
Linia 255: | Linia 550: | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH8.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH8.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH9.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Elves_CH9.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH10.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 11 | |||
!Poziom 12 | |||
!Poziom 13 | |||
!Poziom 14 | |||
!Poziom 15 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH11.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH12.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH13.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_14.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 16 | |||
!Poziom 17 | |||
!Poziom 18 | |||
!Poziom 19 | |||
!Poziom 20 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Elves_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_18.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_19.png|120px]] | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_20.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 21 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:R_Elves_Premium_Residential_21.png|120px]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"| | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. | ||
|} | |} | ||
==== | |||
==== Poziomy budynku u Ludzi ==== | |||
{| align=center | {| align=center | ||
! | !Poziom 1 | ||
! | !Poziom 2 | ||
! | !Poziom 3 | ||
! | !Poziom 4 | ||
! | !Poziom 5 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH1.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH1.png|120px]] | ||
Linia 273: | Linia 605: | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH5.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH5.png|120px]] | ||
|- | |- | ||
! | !Poziom 6 | ||
! | !Poziom 7 | ||
! | !Poziom 8 | ||
! | !Poziom 9 | ||
! | !Poziom 10 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH6.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH6.png|120px]] | ||
Linia 283: | Linia 615: | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH8.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH8.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH9.png|120px]] | |[[File:Magic_Residence_Humans_CH9.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH10.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 11 | |||
!Poziom 12 | |||
!Poziom 13 | |||
!Poziom 14 | |||
!Poziom 15 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH11.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH12.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH13.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_14.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 16 | |||
!Poziom 17 | |||
!Poziom 18 | |||
!Poziom 19 | |||
!Poziom 20 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Residence_Humans_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_18.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_19.png|120px]] | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_20.png|120px]] | |||
|- | |||
!Poziom 21 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:R_Humans_Premium_Residential_21.png|120px]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
!colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"| | !colspan="6" style="font-size:12px;text-align:center;"|Kliknij na miniaturę budynku, aby zobaczyć go w powiększeniu. | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 15:46, 16 sie 2024
|
Magiczna Rezydencja
Magiczne Rezydencje są potężniejszą wersją zwykłych Rezydencji. Zapewniają one większą ilość następujących zasobów:
- Populacja.
- Monety.
- Prace społeczne (od Rozdziału XXI - Valloryjska legenda i kolejne).
- Dobrobyt (od Rozdziału XXI - Valloryjska legenda i kolejne).
Rozbudowa
Rozbudowa jest możliwa jedynie po odblokowaniu Zaawansowanego Zwiadu w nowym rozdziale (do Żywiołaków włącznie) lub odblokowaniu technologii rozbudowy zwykłych Rezydencji (od rozdziału Amunów).
Schematy
Schematy są rzadkimi, specjalnymi przedmiotami, które można zdobyć poprzez Turnieje, jako nagrodę ze skrzyni. Schematy mogą być użyte do rozbudowy Magicznej Rezydencji i Magicznego Warsztatu na następny poziom, o ile jesteś w odpowiednim rozdziale.
Uwaga: Ilość posiadanych Schematów można zobaczyć, najeżdżając kursorem na ikonę schematu w zakładce rozbudowy magicznych budynków lub poprzez otwarcie menu przeglądu surowców, klikając przycisk na górnym pasku ekranu. Więcej informacji w tym artykule.